Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 80
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Enomine View Post
    Yıllardır mage oynuyorum objektif olarak değerlendirmek gerekirse son dönemlerde mage çok güclü özellikle yeni serverlarda 1 pt mage 1 pt meleeyi çok rahat düşürebiliyor. Üstelik talia mevzuları çok sıkıntı melee nin talia takmasıyla magelerin talia takması bir değil mage taktımmı tank mage oluyolar red pot getirilirse eğer durum bi nebze olsa eşitlenir gibi.
    Red pot getirilsin diyen sözde mage.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Enomine View Post
    Yıllardır mage oynuyorum objektif olarak değerlendirmek gerekirse son dönemlerde mage çok güclü özellikle yeni serverlarda 1 pt mage 1 pt meleeyi çok rahat düşürebiliyor. Üstelik talia mevzuları çok sıkıntı melee nin talia takmasıyla magelerin talia takması bir değil mage taktımmı tank mage oluyolar red pot getirilirse eğer durum bi nebze olsa eşitlenir gibi.
    Senin magenin elinde Wirinom vardır

Şuan serverlarda job dağılımı çok iyi bence. Eskiden Oyun becerisi olmayan adamlar des olup yere vurup ego tatmin ediyorlardı.
    Eğer npt olmak istemiyorsanız resist flame 200 talia takacaksın ya da takı kullanacaksın bunları ne zaman takacağını takip edeceksin bir mage partisini nerde topluyor takip edeceksin.
    Kısacası oyuncu olmayı öğreneceksiniz. Undy scli red potlu warrioru 8 yasında ki çocuğa ver bile des olup yere vurabilir.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Red pot oyuna tekrar girerse ben CZ çıkmayı bırakırım. Savaşta verilmesine bile karşıyım. Tamamen kalkmalı. Cadılar yüksek hasar veriyor dediğin gibi ona da 1 ayar getirilmeli. Okçuların mana çekme becerisine de ayar çekilmesi gerekiyor.
    Talia kompile kalkmalı oyundan veya verdiği özellik : 10-15'e düşürülmeli bence. O çok eski ve dengesiz bir eşya.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Siz istiyorsunuz ki warrior direkt dmg yemeden mageye 2 atıp geçsin. Şu an oyunculuk ön plana çıktı, o yüzden oynayamıyorsunuz doğal olarak. İyi bir melee ekip hala kolaylıkla mageleri kesebiliyor. Ama tek bildiğiniz "torment attım, vur yere" ise kesemiyor olabilirsin. Ağlamak yerine daha iyi oynamaya çalışabilirsiniz. 8.5-9k canı olan karaktere tormentle hala 2500-3000 arası dmg çıkarıp bir de üstüne "mage dmgleri azaltılsın" demeniz gerçekten absürt derecede komik.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Melee ekip priest i olarak yok artık diyorum ve şöyle troll warrior konularının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Adam oyunu p2w yapan her şeyi geri istiyor ve oyunda en çok nerflenmiş olan job'u çok güçlendi diye kötülüyor ha ha ha

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Priestinizden undy isteyebilirsiniz. Fr talia kullanabilirsiniz flame resis potu kullanabilirsiniz. Küpelere alternatif olarak mino alabilirsiniz maglere karşı. Siz istiyorsunuz ki benim atağım hiç düşmesin ama magelere yere vurmayla tek atayım.

Senior Member SirVoldemort's Avatar
    Nickname
    SirVoldemort
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HiT06MUNDO View Post
    Sorun hertarafdan mageler geliyor hangi birine 10k alican?
    2k hasarlarinda resmi var ( damageyi vuran kisiler resimde ismi gözükcek, o kisileri suclamak degil amacim genel olarak hasar göstermek amacim,yayinlarsam sorun olurmu?)
    Kendi kendini ele vermişsin ama beynin algılamak istemiyor. Her taraftan mageler geliyor demişsin. Magelerin gücü tek parti halinde Warrior'la kapışmaya yetmediği için 3-4 parti geziyorlar zaten.

Neymiş Mageler 2 k vuruyormuş. 83 lvl full 3 takı mage bırak da 2 k vuruversin birader. 6-7 k vuruyorsunuz tormentle magelere.

Sonuç: Warrior / Melee sınıfı aşırı derecede Mage sınıfından üstün zaten. Kapiş? Anladın inşallah?

1 parti Mage, 1 parti Warrior ile kapışacak kadar güçlü olsa niye 3-4 parti gezsin? Onlar da 1 parti kurup keyfine bakar. Mage sınıfı yıllardır bu dengesizlik yüzünden 3-4 parti geziyor. Birbirine ks ata ata pk atmaya çalışıyor. Ama siz Warriorlar NP paylaşmayı sevmediğiniz için 2 parti bile yan yana gelemiyorsunuz. Sonra da "Mageler çok güçlü ühühühühüh " diye konu açıyorsunuz buraya.

Mantık kurun azıcık şuraya konu açmadan önce...
    Last edited by SirVoldemort; 05-26-2020 at 10:48 AM.

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Magelerin bundan haberi var mı?