Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Eslant Mageler Hk

Eslant HTC,HTB,AOC,SG,GG her yerde bu adamlar var. Magelerin hepsinin 100-300 NPsi var. Itemleri falan yok. Üstüne macro açık bir insan evladı 1 dk bile olsa TS basmayı kaçırmaz mı ?
    Ama siz bisi yapmayın birazdan konuda kapatılır sorun çözülmüş olur.

Senior Member enezx's Avatar
    Hiç cz çıkmamış chat görevi yapmamış charların 100np si olması kadar doğal bir şey yok.
    Np ile slotlardaki makroyu nasıl bağladın be dostum
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Belediye çalışmıyor.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Dostum usenmedim video cektim. Genie actim benim magem 1 skill vururken adam 3. Skill atiyor ama yeterli kanit yok diye cevap geliyor. Belediye calismiyor arada gazimizi aliyor o kadar.

Angry

Mageye cİddİ nerf gelsİn bosslar onlarda slotlar onlarda JR onlarda aoc a nerf gelene kadar aoc görevi yapabilmişliğim yok 3-4 pc sİ olan para basiyor mage İle oyunda derdi değil yani hepsi 0 item
    Last edited by ene_83pRrtNS; 05-18-2020 at 09:55 PM.

benim start gelmiyor.

Junior Member
    aynı konuyu bende açtım cevap veren olmadı tek yapmaları gereken mobların mag def. arttırmak cok basit ama asla yapmazlar çünkü genie satıyolar o yüzden 7 24 bu magelerin istilası altında olcak eslant değişmicek

Quote Originally Posted by Cidoloji14 View Post
    aynı konuyu bende açtım cevap veren olmadı tek yapmaları gereken mobların mag def. arttırmak cok basit ama asla yapmazlar çünkü genie satıyolar o yüzden 7 24 bu magelerin istilası altında olcak eslant değişmicek
    Ne alaka kardeşim :d herkes istediği yerde kasar. Niye mage orda duramasın diye damage düşürülcekmiş. Bu oyunla kafayı yemişsiniz siz. mmorpg oyunun ne anlama geldiğini bilmeyip oynayan insanlara uyuz oluyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Hiç cz çıkmamış chat görevi yapmamış charların 100np si olması kadar doğal bir şey yok.
    Np ile slotlardaki makroyu nasıl bağladın be dostum
    hiç cz çıkmadım chat yapmadım 45 k npm var

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Şahsen düşüncelerine katılıyorum ama HTC,HTB,AOC,SG,GG slotlarında bir düzeltme yapacaklarını düzeltmiyorum.