Results 1 to 2 of 2

Cool Rosetta Ardreamdaki Karuslar Ezik Kovalama Derdi .d

S.a beyler Rosetta serverında humanım..

Ardream'ya arada farma cıkıyorum cıktıgım saatler pknın olmadıgı saatler nerdeyse farmerlerden başka humanın olmadıgı zaman yani : D

Bakıyorum karuslar adamlar işi gücü yok human farmer tekliyorlar karus farmerlerde genie acıp farm yapıyorlar : D

Human pk atan adamlarla konuşuyorum bunlar bizi tekliyor gelin , adam yazıyor biz gelince town atıyorlar veya kacıyorlar siz okadar charı sabaha kadar 50 lvl farmer kesmek içinmi dizdiniz : D zaten trol setli ezik asaslada kesebilirsiniz .d

Diyeceğim şu ki sabahlara kadar farmer teklemeyin adamlar saatte 5 6 m kasıyorlar(oda zorda ) droplar leş bırakın herkes farmını yapsın eskiden ne güzeldi kimse farmerlere dokunmazdı yanından gecerdi şimdi noobslar pkdan cok farmer kovalıyor.

Ardream için gecerli cz farklı tabi orda aoc cok deli para dönüyor darlamaya olanak sağlıyorki aocda farm yapanlar fuul item. gelenleri kesiryorlar genelde : D : D

Junior Member
    Servar pk yapacak human mı kaldı. Farm sevdalısı herkes rahat farm yapmak için ork a geçti yada gitti 1+1 event ile orkda karakter açıp itemlerini aktardı orda oynuyor.

Millet bu zihniyette oldukça hiç bir etkinlik de humanlar güçlü olamaz.