Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Hilecilerle denk gelmek

Arkadaşlar Vega'da 1+1 varken ben de başlayayım dedim açtım bi warrior kasıyorum görev mörev 80 e getirecek sanırım ama server'a bi yüklenme olmuş 1+1 den dolayı çok kalabalık. Biz bu makrocularla koxper larla falan aynı partiye düşersek ne olur görev yaparken ? kim ne kullanıyor bilemiyoruz sonuçta, birsürü partiye girip çıktım görevleri yapana kadar. Var mıdır bununla alakalı bir kural vs ?

Sana bir şey olmaz kardeşim. Bak takılmana.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    10 yıl önce koxp dan dolayı bütün partiler ban yiyordu bu tarz olay yaşayan çok vardı. legal oldugu halde partisinde koxper oldugu için ban yiyenler oldu.
    şuan kişi odaklı oynanıyor makro kullanan hapise koxp kullanan tbl den hesap kapama cezası alır. legal oynuyorsun herhangi bir program kullanmıyorsan canını sıkmana gerek yok.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Arkadaşlar Vega'da 1+1 varken ben de başlayayım dedim açtım bi warrior kasıyorum görev mörev 80 e getirecek sanırım ama server'a bi yüklenme olmuş 1+1 den dolayı çok kalabalık. Biz bu makrocularla koxper larla falan aynı partiye düşersek ne olur görev yaparken ? kim ne kullanıyor bilemiyoruz sonuçta, birsürü partiye girip çıktım görevleri yapana kadar. Var mıdır bununla alakalı bir kural vs ?
    Bir görev yaparken koxp denk gelmiş diye arada kaynaman çok zor senin bilgisayarın temizse bir şey olmaz
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Bilgisayarımda KO'dan başka hiçbirşey kurulu değil, media player bile yok klavye ve mause um da 20şer tl. Bi sorayım dedim nedir ne değildir, bilgileniyoruz. Teşekkürler

Aman kardeşim mediaplayer kurma yoksa ban yersin

Senior Member
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Aman kardeşim mediaplayer kurma yoksa ban yersin
    :d mübağla yaptık be kardeşim. bu arada gerçekten kurulu değil :d

Senior Member
    Sorun olmaz aynı olay başıma geldi paramunda expe başladık gece 2 3 gibi prieste baktım genie kapatmış deneme amaçlı bafı sildim adam şak diye yapıştırdı bufu saniyesinde bidaha bidaha denedim pt başkanıda afq mecbur devam ettim sabaha kadar hatta şikayette ettim konusunu açtım incelemeden pt ye ban atılmadığını yazdılar eğer ıp eşleşirse pt ban olayı var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Sorun olmaz aynı olay başıma geldi paramunda expe başladık gece 2 3 gibi prieste baktım genie kapatmış deneme amaçlı bafı sildim adam şak diye yapıştırdı bufu saniyesinde bidaha bidaha denedim pt başkanıda afq mecbur devam ettim sabaha kadar hatta şikayette ettim konusunu açtım incelemeden pt ye ban atılmadığını yazdılar eğer ıp eşleşirse pt ban olayı var.
    Anladım dostum, teşekkürler iyi oyunlar.