Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

3 günlük JR banım attığım ticket sonucu sınırsız TPT çevrildi.

Merhaba , 2-3 gün önce açtığım JR'de fazla hesapla giriş yapan bir prieste tepkimden dolayı 3 günlük banlandım. Bunun için forumda da konu açtım. Scorpion cevapladı. Ticket atarak hakkımı aramak istedim. Sonuç hazır cevap geldi ve hesabım sınırsız TPT'ye çevrildi. Hakkımı ararken istediğim sonucu alamadığım halde , 3 günlük banın süresine razı olmuşken hesap sınırsız bana çevrildi. Attığım ticketin ekran görüntüleri mevcuttur. Ben 3 günlük banlandığım JR'nin ksc leriyle savunma ticketi atıyorum. Karşıdan hazır cevap verilerek bizim için istemediğimiz bir durum illegal kullandığınız için hesabınız süresiz kapatılmıştır ( Hazır metin cevabı gelerek hesabım sınırsıza çevrildi.) Bu kadarının da fazla olduğunu düşünüyorum. Gerçekten işini yapmak isteyen bir kişi bu konuyla ilgilenebilir mi?

Junior Member
    Bir kişi bu konuyla ilgilenebilir mi kaç saat oldu artık?

Senior Member
    aman bir ticket daha atma evine polis yollarlar

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Destek ekibi kimseye kafasına göre sınırsız ban atması söz konusu dahi değildir, yapılan incelemelerde hesabınızda illegal program kullanımı tespit edilmesi durumunda ban süreniz değişebilir.
    Dilerseniz BAN POLİTİKASINI okuya bilirsiniz. İyi Forumlar
    Last edited by KR4LBATURR; 06-17-2020 at 09:47 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar hesabınıza baktığımda aldığınız cezanın gönderdiğiniz bilet ya da JR'de sergilediğiniz bir durum ile ilgili olmadığını gördüm. Rutin kontroller sırasında illegal kaydınız tespit edildiği için bilet veya aldığınız süreli ban dışında hesabınızın zaten süresiz olarak kapatılmış olması gerektiği için hesap kapalı durumda.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Merhaba,

Destek ekibi kimseye kafasına göre sınırsız ban atması söz konusu dahi değildir, yapılan incelemelerde hesabınızda illegal program kullanımı tespit edilmesi durumunda ban süreniz değişebilir.
    Dilerseniz ban politikasını okumak için BAN POLİTİKASINI okuya bilirsiniz. İyi Forumlar
    Merhaba JR den atak yapmadığım gerekçesiyle 3 gün banlanıyorum. İtiraz ettiğimde scorpion kanıtları tekrar incelediğini ve verilen kararın doğru olduğunu söylüyor. Buna istemeyerek razı olup sürenin dolmasını bekliyorum. Bugün açılmış mı diyerek PC mi açıyorum ticket cevabına bakıyorum hesabınız süresiz kapatılmıştır cevabı geliyor deniyorum tpt yazıyor. Ayrıca şunuda belirteyim dün tarama gelmiş ve kesinlikle PC nizde şu var bu var vs diyerek konunun kilitlenmesini istemiyorum. Banlandığım tarih belirli taramanın geldiği tarih belirli oyuna giremediğim bir dönemde haliyle taramaya takılamam ve aylardır aynı PC den oynuyorum uzun süredir format atılmadı eğer ki PCde birşey olsa çoktan ceza alırdım diye düşünüyorum. Ricam hazır cevap vermeyerek yetkili birisine konuyu yönlendirmeniz ve o kişinin başından itibaren bu süreci inceleyerek gerekeni yapmasıdır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar hesabınıza baktığımda aldığınız cezanın gönderdiğiniz bilet ya da JR'de sergilediğiniz bir durum ile ilgili olmadığını gördüm. Rutin kontroller sırasında illegal kaydınız tespit edildiği için bilet veya aldığınız süreli ban dışında hesabınızın zaten süresiz olarak kapatılmış olması gerektiği için hesap kapalı durumda.
    Merhaba , oyuna giremediğim bir dönemde nasıl bir rutin kontrolle illegal kaydım oluşuyor ve illegal kayıttan kastınız nedir? Ne yapmışım? Birde bu süreci tam olarak açıklarmısınız? Hesaplarımızın süresiz olarak kapatılması gerektiğini erkenden tespit ediyorsunuz ama belirli bir süre bekliyor musunuz?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kizirr View Post
    Merhaba JR den atak yapmadığım gerekçesiyle 3 gün banlanıyorum. İtiraz ettiğimde scorpion kanıtları tekrar incelediğini ve verilen kararın doğru olduğunu söylüyor. Buna istemeyerek razı olup sürenin dolmasını bekliyorum. Bugün açılmış mı diyerek PC mi açıyorum ticket cevabına bakıyorum hesabınız süresiz kapatılmıştır cevabı geliyor deniyorum tpt yazıyor. Ayrıca şunuda belirteyim dün tarama gelmiş ve kesinlikle PC nizde şu var bu var vs diyerek konunun kilitlenmesini istemiyorum. Banlandığım tarih belirli taramanın geldiği tarih belirli oyuna giremediğim bir dönemde haliyle taramaya takılamam ve aylardır aynı PC den oynuyorum uzun süredir format atılmadı eğer ki PCde birşey olsa çoktan ceza alırdım diye düşünüyorum. Ricam hazır cevap vermeyerek yetkili birisine konuyu yönlendirmeniz ve o kişinin başından itibaren bu süreci inceleyerek gerekeni yapmasıdır.
    Bu nasıl bir arsızlık bu nasıl bir pişkinlik 3 çocuğum var hala barkireyim.

beter ol pis koxper

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kizirr View Post
    Merhaba , oyuna giremediğim bir dönemde nasıl bir rutin kontrolle illegal kaydım oluşuyor ve illegal kayıttan kastınız nedir? Ne yapmışım? Birde bu süreci tam olarak açıklarmısınız? Hesaplarımızın süresiz olarak kapatılması gerektiğini erkenden tespit ediyorsunuz ama belirli bir süre bekliyor musunuz?
    kardeşim oyunda aktif olduğun dönemde yapmış olabilirsin 3 günlük ban sürecinde normal rutin taramaların sonuçlarıyla eşleştiyse cezanı çevirmişlerdir ne var bunda anlamıycak esas biz seni anlamıyoruz abi illegal kullanıp burada savunuyorsanız gerçekten yazıklar olsun önyargılı olmak istemiyorum ama yıllardır oynarım bi kerede haksız ban yemedim ne bileyim ama yiyipte itiraz edenlerin burada cok utandırıldığına sahit oldum bilemiyorum