Results 1 to 5 of 5

warrior master skillerini kullandığımda oyundan atıyor

birkaç gündür başıma geldiği için ancak fark edebildim warrior master skillerinden 2. skili kullandığımda direk olarak oyundan atıyor nedeni ve çözüm yolları hakkında bilgisi olan var mı ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Denetim masasına girerek Knight Online kurulumunu tamamen kaldırıp Client Alternatif İndirme Linki 2282 linkinden indirip temiz bir kurulum yapmayı deneyin, sorununuz devam ederse tekrar konunuzu güncelleyiniz.

Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Denetim masasına girerek Knight Online kurulumunu tamamen kaldırıp Client Alternatif İndirme Linki 2282 linkinden indirip temiz bir kurulum yapmayı deneyin, sorununuz devam ederse tekrar konunuzu güncelleyiniz.
    Kardeşim, senden hiç hoşlanmadım.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Kardeşim, senden hiç hoşlanmadım.
    Benden hoşlanmak zorunda değilsiniz aynı şekilde bende sizden, ama birbirimize karşı saygılı olmak zorundayız iyi forumlar..

Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Benden hoşlanmak zorunda değilsiniz aynı şekilde bende sizden, ama birbirimize karşı saygılı olmak zorundayız iyi forumlar..
    Tabi ki, saygı önemli. Saygı kuralları çerçevesinde sizden hoşlanmadığımı belirttim ve bundan sizi haberdar ettim. İyi forumlar.