Results 1 to 6 of 6
    Senior Member EraJacque16's Avatar

El Düşürme Hk.

el düşürme-el kesme artık ne derseniz adına, gerçekten güzel bir mekanik olması gerektiğini de düşünüyorum ama, melee yapsın tamam da okçu neden 40 rangeden el düşürüyor onu anlamıyorum ve neredeyse her vurduğunda. ne priestler nede magelerin tepki şansı 0. ben adama skill atmaya çıalışıyorum tüm skillerimi kesiyor, vuramadığım için stafflamak için yaklaşıyım diyorum ama adamda lf var nereye yetişiceksek. keyfi istersen 3lü 5li atmaya kendi gelir dibime, tabi keseceğini garanti altına aldığı zaman yapar bunu, bize en azında birkaç kere vurma fırsatını bahşederler saolsunlar.
    consume & adapt

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Birde ts li gibi koşarak ok atmaları yok mu beni benden alıyor.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Junior Member
    teke tekte bilmem ama party ile pk atarken biz 2 okcu priestlerin elini düşürmeye oynuyoruz asaslarımız ve priestlerimiz rahat etsin diye elbette okcununda el düşürme olayı olmalı sadece melee karakterlere el düşürme verirsen okcunun ap değerini arttırmayıda öne sürmen gerekiyor tsli gibi koşarak vurma olayına gelirsek oda okcunun avantajı combosu yani o dediğini yapamıyor olsaydık okcu olmanın bir anlamı kalmazdı herkese ölürdü ok atana kadar 10 defa keserlerdi adamı

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Zaten şu oyunda bi garibim mageyle support priestin avantajı yok 2 side skil atabilmek için 40 takla atıyor onada birisi R vurduğunda yapamıyor.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Quote Originally Posted by Rosegold41 View Post
    teke tekte bilmem ama party ile pk atarken biz 2 okcu priestlerin elini düşürmeye oynuyoruz asaslarımız ve priestlerimiz rahat etsin diye elbette okcununda el düşürme olayı olmalı sadece melee karakterlere el düşürme verirsen okcunun ap değerini arttırmayıda öne sürmen gerekiyor tsli gibi koşarak vurma olayına gelirsek oda okcunun avantajı combosu yani o dediğini yapamıyor olsaydık okcu olmanın bir anlamı kalmazdı herkese ölürdü ok atana kadar 10 defa keserlerdi adamı
    eee işte karşındaki adamın bunu engelle şansı yok ki, bazı sınıflar bazılarından üstün olur anlarım da ortada rakebet unsuru dahi yok. hatta ve hatta mage 75 skilli rakip vurduğunda patlayarak vuran kişiye dmg atar fakat okçulara karşı o bile çalışmıyor.
    consume & adapt

okçu ille de el düşürecekse mesela 3lü-5li skilleri belirli bir ihtimalle düşürsün ki bir risk oluşsun onun için de
    consume & adapt