Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Mageden anlayan arkadaşlar bakar mısınız?

80 level magem ile önce scorking +7 ile jrde doom soldier damagesine baktım sonra ertesi gün isimsiz uniq staf ile aynı mob aynı skil damagelerine baktım gram fark yok ve kocaman 1 gb fark var iki item arasında. Magede galiba herkez aynı damageyi atıyor ben anlamadım stafda damage arttırmiyorsa, ben bu mage ile nasıl daha fazla damage atarım? Ne takmam lazım takı olsun çitin olsun stat olsun ben paper mageyim şu anda istiyorum ki güzel damageler atayim ama 1 gb verip staff alıyorum hiç birşey fark etmiyor. Ne yapmam lazım?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    mage çöp durumda arkadasım tank priest, onun vurduğu kadar vuruyorum moblara full charla. bende duruma ayıkamadan dizdim charı eskisi gibi sandım ama suan bozsam mı diye düşünüyorum.
    consume & adapt

durum pvp kısmında da leş, gece konusunu açmıştım bunun takan olmadı tabi tüm oyun okçu ve warrior olduğu için. +3 dual fr +8 scorchingle 100 resistancelı chara 1500 vuruyor 80 skilli.
    consume & adapt

hatta bazı moblar özellikle bozulmuş. dün arkadaşın görevlerine yardım ederken haunga warrior kesiyordum. staffla 200, 56yla 1300, 80 skilliyle 1400 vuruyor, bu mob 50lvl bişey bide. normalde 72 ve 56 hasar olarak yakın vurur, 80de bunların 2-3 katı vurması gerekir.
    consume & adapt

charı full mp yap takıları 3le stafıı 8-9 tak, şuankinden max %30 fazla vurur
    consume & adapt

Senior Member
    Mage hasarları fix gibi bir şey.Elimde dandik staff var item al diyorlar ne gerek var ahahaha.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mage sınıfı öyle bir sınıf ki gireceksin cz'ye ölüp ölüp geri geleceksin tekrar öleceksin (Çok istisnalar hariç adeta tek yemek için yapılmış gibi)

Mage atak olarak da defans olarak da oyunun en ama en ezik karakteri. Tek avantajı birilerini yanına çekmek, buz veya yıldırım ile kilitleyebilmek, yavaşlatabilmek. Onun dışında herkesten çok özür dileyerek söylüyorum, afedersiniz yaratık veya karşı ırktan bir düşman osursa ölüyor mage karakteri.
    Ne giyersek giyelim ne takarsak takalım fark hep 200-300 damage oynuyor en fazla. Arkadaşın dediği gibi isimsiz 73 ataklı unique staffla +8 woe arasında neredeyse damage varkı yok.
    Eskiden alanla yaratık dönme gibi bir avantajı vardı, insan zevk alıyordu. Şimdi raven harpy'e gidiyorum yaratık geri kaçıyor aniden ve canı da fullenmiş oluyor çok tuhaf

Senior Member
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Mage atak olarak da defans olarak da oyunun en ama en ezik karakteri. Tek avantajı birilerini yanına çekmek, buz veya yıldırım ile kilitleyebilmek, yavaşlatabilmek. Onun dışında herkesten çok özür dileyerek söylüyorum, afedersiniz yaratık veya karşı ırktan bir düşman osursa ölüyor mage karakteri.
    Ne giyersek giyelim ne takarsak takalım fark hep 200-300 damage oynuyor en fazla. Arkadaşın dediği gibi isimsiz 73 ataklı unique staffla +8 woe arasında neredeyse damage varkı yok.
    Eskiden alanla yaratık dönme gibi bir avantajı vardı, insan zevk alıyordu. Şimdi raven harpy'e gidiyorum yaratık geri kaçıyor aniden ve canı da fullenmiş oluyor çok tuhaf
    Lure patch mageyi bitirdi kanka farm olayını. Şimdiki trend genie ile çöp slotlarına yada bus slotlarına çökmek 3-4 charla mageler için

Senior Member
    Mageler unutuldu gitttiii. Daha monster stoneda ki yaratıkları kesemiyonuz.