Results 1 to 5 of 5

Post Etkinliklerde a-f-k kalanlar otomatik etkinlikten atilsin.!

sık sık karşı karşıya geldiğimiz bu konu ile ilgili olarak jrlerde a-f-k olanlar bir süre sonra otomatik atılmalıdır aynı bdwdeki gibi
    abi report edin edin edin diyorsunuzda peki siz neden bu yönde bir adım atmıyorsunuz ben ona şaşıyorum ?
    bakın bu konudan rahatsız olan sadece ben değil bir sürü oyuncu var biz emek verip bossları mobları gerek karşı ırktan kişilerle mücadele edip keserken biride orda ohhh gel keyfim gel afk kalamaz yok öyle bir dünya gereğinin yapılmasını arz ediyoruz.!
    Oyunda her şeyin daha güzel olması icin elimizden geleni ardımıza koymuyoruz tamam sizde koymuyorsunuz ama belli bir yerden sonra artık insan yoruluyor yazılarımız artık ciddiye alınmalı
    konuyu destekleyenler +1lesin sayımız belli olsun .!
    Last edited by WhiteT0r0S; 05-16-2020 at 08:35 PM.

Senior Member
    atılsa nolcak cezayı sen yemiş olcaksın 6 kişi 7 kişi kalcaksın

6-7 kişi kalsın ama kimsenin emeğine göz dikmesin kardeşim primiz healimizi atsın atackerlerimiz atack yapsın başka derdimiz yok bizim.

Quote Originally Posted by ricardQ7 View Post
    atılsa nolcak cezayı sen yemiş olcaksın 6 kişi 7 kişi kalcaksın
    atılırlarsa bir süre sonra girmezler ve 8 kişi oynamaya başlar. BDW de bu var yukarıda çok beklersen kovuluyorsun, maçın sonunu görmek için aşşağı inip npt olmak gerekiyor

...gerçi "afk bot" denen yazılımlar yapılıp satılır, bu botlar karakterin jobuna göre oto atak/heal yapar, oda değişince yaratıkların yanına koşup bekler vs.. olur

70-79, 80-82 ve 83-83/10 şeklinde 3 grup ayarlanırsa "black gem" için girenlerden yüksek seviyelere kasarak kaçınılır

parti listesine sağ tıkla "Vote for Kick Out" eklenirse de olur, çoğunluğun oyuna göre Moradona atılır. Kötüye kullanacak olan varsa da ki eğer çoğunluk olmuşlarsa o jr den zaten bu özellik olmasa bile hayır gelmez (buff heal sw atmazlar, tp etmezler)

Eşitlik için herkes BDW deki gibi karakterine göre sabit HP, Defans, Atak, Manaya sahip başlayabilir.
    BDW deki bir warriorun "yumrukla" atağı 2000, çıplak defansı 900 oluyor

Banned
    10 yıldır aynı etkinliker yeni etkinlikler getirilsin ve afk kalmanın ödül kazanamadığı bir sisteme geçirilmeli. Adamlar 2-3 pc bakıyor az charı oynatıyor afk olmuyor