Results 1 to 7 of 7

Arkadaşlar bu oyun sadece zenginlerin oynayabileceği bir oyunmu?

Arkadaşlar 7/24 oyunda olanlar nasıl oluyorda oyunda sürekli vakitlerini geçirebiliyorlar bu insanların geliri gideri yokmu nasıl oynuyorsunuz bu şekilde onu merak ediyordum

Senior Member enezx's Avatar
    Bahsettiğiniz kişiler dragonlu kişilerse genelde oyunda olmadıkları saatlerde poke diye tabir ettiğimiz np kasması için parayla adam tutuyorlar
    Normal oyuncular genelde etkinlik saatlerinde aktif olup diğer zamanlarda karakterini pazara bırakıyor, genie açıyor gibi gibi.
    Birde dönerci tayfa diye tabir edilen günün 12-15 saati farm yapıp bilgisayardan sadece uyumak için kalkanlar var.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KnockOutlierS
    Oyunu sadece para ile düşünmeniz başlı başına bir hata diyebilirim. Ben Altar sunucusunda 15 gündür oynuyorum, oyundan kastığım para ile DC Premium'u çektim, Genie ile farm yapıyorum ve günlük 25M kazanıyorum, çok abartılı olmadığı süreç içerisinde yeterli gelebiliyor.
    Yalnız; yine de karakterinizi çabuk kasmak istiyorsanız eğer, belirli bir ücret yatırmanız gerekiyor diyebilirim.

Junior Member
    Son dÖnemde Öyleo olmuŞ oyunda kendİ Çabalarin la bİr Şeyler yapmak zor nttgame oyunu tamamen farm olarak yÖnlendİrmİŞ bu talepler korona olduĞu İÇİn artiŞ yapti ve Şuan aŞiri user kaybi yaŞaniyor pk olarak deİl herkes farmer olarak gİrİyor oyuna

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Tek bir kişinin bahsettiğin şekilde 7/24 online olması güç, sonuçta herkesin idame ettirmek zorunda olduğu bir hayat var. Bi çok kişi karakterini birden fazla kişi ile paylaşarak geliştirme sağlıyor.

Dc pre çektiğim güne lanet olsun adamlar boş slotta bile bırakmıyor delos mafyacılık kaynıyor küfür vesaire herşey var.

Member
    Nickname
    TokuchiToua
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Adam onlarca pc ile sana rakip oluyor. Ben kardeşimle aynı evden iki pcde jr giremiyorum. Adalet bunun neresinde? Adam çözüm olarak farklı internet kullanın diyor. Resmen zulüm ama ona göre çözüm.