Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

DC pre işe ayarmıyor mu

DC premium u alalı 1 hafta olacak. son 5 gündür 3 karekterimle drakiden 0 cekiyorum.

bakabiliyormusnuz premiumum sahte falan mı anlamadım

Bu preyi sırf draki için alıyorum bu preyi çıkmayacaksa bir daha almayalım

sirius

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    dc premium item drop oranını arttırıyor bekledıgın dropun düşme ihtimali %10 ise %20 ye çıkartıyor ama bu şu anlama gelmıyor.
    1 saatte 3 tane mıtrıl kastım
    dc pre aldım dc flash bastım %100 drop yaptım
    1 saatte 6 tane mıtrıl alacağım
    bunu asla böyle anlamayın.
    %10 da olsa %20 de olsa şans işi sonuçta

Senior Member
    3*3=9 , 9*5 =45 girişte 1 tane bile atmadı bende biliyorum şans işi olduğunu da bunda bir iş var mı diye soruyorum

1.5 yıldır drakiye girerim böyle birşey görmedim

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bende şunu gördüm bayadır bronze kullanıyordum drakiden bile çok memnundum 4-5 gün oldu dc çektim 2 karakter draki yapıyorum 1 tanede yeni serverda giriyordum droplar kesinlikle bronzedan çok düşük.Benim tahminim bf ,kro gibi yerlerde çalışıyor bu.Tabi daha çok az gün oldu deneyeli ama şuan ki fikrim bu.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bende şunu gördüm bayadır bronze kullanıyordum drakiden bile çok memnundum 4-5 gün oldu dc çektim 2 karakter draki yapıyorum 1 tanede yeni serverda giriyordum droplar kesinlikle bronzedan çok düşük.Benim tahminim bf ,kro gibi yerlerde çalışıyor bu.Tabi daha çok az gün oldu deneyeli ama şuan ki fikrim bu.
    Draki için söylüyorum bunu bende gold prede yaşadım. Gold premium ile ciddi oranda fazla drop alıyordum.

Ama dc prede kesinlikle çöp ve görev itemi tarzı eşyaların atma oranı yüksek farkediyor.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

3 ay gold pre ile 3 chardan draki yaptım aşırı memnundum ulan dedim gold böyleyse dc ile daha iyidir allah kahretsin bunu dediğim günü 20 gün falan oldu dc pre bitmesi için gün sayıyorum.. Dc'nin tek avantajı farm yapyorsan %100 coin artıyor gerisi hikaye

Senior Member
    Farm yapmadığım için DC pre almıyordum. Büyük hata yapıyormuşum.

Neye vursan bir şey çıkıyor 3 günde 2 kutu aldım drakiden.

Not : Günde 9-12 Draki yapıyorum diyenler hariç herkes droplardan memnun
    Ticaret tayfa hep mağdur hep

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Farm yapmadığım için DC pre almıyordum. Büyük hata yapıyormuşum.

Neye vursan bir şey çıkıyor 3 günde 2 kutu aldım drakiden.

Not : Günde 9-12 Draki yapıyorum diyenler hariç herkes droplardan memnun
    Ticaret tayfa hep mağdur hep
    Ne kadar zekisin teşhisi hemen koydun. Bug falan mı oluyor sıkınıtmızı çözüm aramağa çalışıyoruz beyfendi hemen lafı çaktı ya bizi susturdu.

Senior Member
    Her premiumun drop arttırma özelliği var örnek veriyorum %30 (tamamen salladım bunu gmler bile bilmiyor tamamen bir sır bilen yok) dc premiumda bu oran %0 flaş basarsan %100 oluyor. Yani dc premium tamamen premiumsuz birine göre 2 katı drop arttırırken diğer premiumlara göre yüzde %50 %70 gibi oran arttırıyor belkide %20 mucize beklemeyin dc premiumdan.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Benim de kisisel tecrubeme gore: wb, bus ve buna benzer droplara (illaki oluyordur ama) cok fazla etkisi oldugunu dusunmuyorum. Dc premium ile 10 flash basarsaniz bol bol gorev itemi ve potion of soul aliyorsunuz. Bariz bir etkisi oluyor. Ben baska etkisini goremedim.

Stone golem, HTB ve HTC de cop item kasmayi denedim. Saatte 5-6m yi gecemedim.

Birde bu 10 flash basma sacmaligi nedir? Kim 1 flash basip %10 drop oraniyla kasmak isterki. Yurt disindan baglandigim icin ciddi lag ve dc sorunu yasiyorum. Yedigim dc nin ve yattigim expin sayisi belli degil. Her oyuna giriste 10 flash basmaktan dc flasa yetisemez oldum. Simdi dc flash icin maden yapiyorum. DC prenin suresi de az once bitti. Tekrar almayi da dusunmuyorum.