Page 2 of 34 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 339
    Senior Member
    Nickname
    Bevele
    Class
    Rogue
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIcanceII View Post
    Çogunlugu toplamak senin benim bizim elimizde
    Dolar 1.90lara indi geçen ama indirim falan olmadı.
    Ama 2.1e çıksın hemen zam gelir. Bence pre fiyatlarıda yüksek 2600cash az degil 70tl ye denk geliyor çoktur ya
    Asıl sorunda orda başlıyor zaten. Aylık premium direk kafadan 70 küsür tl ile başlıyorsun aşırı derecede pahalı. Çoğunluğu sağlamak hepimizin elinde biz tepmizi gösterelim kalanı onlara kalmış

Senior Member SwaneCaptainX's Avatar
    Nickname
    SwaneCaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret Leader
    Race
    El-Morad
    Kardeşim ve ben aynı evde oynuyoruz. 2 Karaktere aylık ; "War Premium + Kanat + Pathos Package" aldığımı düşürseniz ayda minimum 8.000 cash yapar. Bunun yanında 1 aylıkta SC ihtiyacı için 2x3200 çektiğimi eklersek ; 14.400 cash.
    14.400 / 1200 = 12 || 12 x 31.5 TL = 378 TL >>> Bu da demektir ki Asgari Ücretin yarısı. Bence bu konuda bir çalışma yapılabilir. Cash fiyatları düşürülmese de PUS'taki eşyalara belirli bir indirim yapılabilir. Bütün oyuncuların bu konuda destek vereceğini ve indirim yapılırsa memnun olacağını düşünüyorum.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SwaneCaptainX View Post
    Kardeşim ve ben aynı evde oynuyoruz. 2 Karaktere aylık ; "War Premium + Kanat + Pathos Package" aldığımı düşürseniz ayda minimum 8.000 cash yapar. Bunun yanında 1 aylıkta SC ihtiyacı için 2x3200 çektiğimi eklersek ; 14.400 cash.
    14.400 / 1200 = 12 || 12 x 31.5 TL = 378 TL >>> Bu da demektir ki Asgari Ücretin yarısı. Bence bu konuda bir çalışma yapılabilir. Cash fiyatları düşürülmese de PUS'taki eşyalara belirli bir indirim yapılabilir. Bütün oyuncuların bu konuda destek vereceğini ve indirim yapılırsa memnun olacağını düşünüyorum.
    Güzel bir hesap olmuş , Priest olarak şunu düşünüyorum ben her zaman günlük ortalama 9-10 Adet Sw scroll kullanıyorum, 350 Ac ve Undy SC'yide hesaba katarsak ortalama günlük 2 gb gibi bir mevlaya denk geliyor , Aylık ortalamayı sen zaten hesaplamışsın , Hiç yoktan sürekli kullanılan itemlerde %15 - %30 Arası bir indirim bence uygun olur diye düşünüyorum ...

Senior Member IIcanceII's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bevele View Post
    Asıl sorunda orda başlıyor zaten. Aylık premium direk kafadan 70 küsür tl ile başlıyorsun aşırı derecede pahalı. Çoğunluğu sağlamak hepimizin elinde biz tepmizi gösterelim kalanı onlara kalmış
    Bende onu diyorum Cash fiyatı aynı kalıyorsa kalsın ama en azından ürünlerin fiyatı biraz indirime tabi tutulmalı ki eğlencemiz cebimizi yakmasın.
    hemde NTTgame sürümden kazanır böylelikle.

Ben verdigim harcamaları düşük düzeyde verdim ki siz veya sizin gibi 10k dan fazla cash alan baya bi arkadaşım var.
    Bunları GM lerin düşünmesi gerekiyor. Bence bu durumdan moderatör arkadaşlarımızda müzdariptir.

Senior Member SwaneCaptainX's Avatar
    Nickname
    SwaneCaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret Leader
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    Güzel bir hesap olmuş , Priest olarak şunu düşünüyorum ben her zaman günlük ortalama 9-10 Adet Sw scroll kullanıyorum, 350 Ac ve Undy SC'yide hesaba katarsak ortalama günlük 2 gb gibi bir mevlaya denk geliyor , Aylık ortalamayı sen zaten hesaplamışsın , Hiç yoktan sürekli kullanılan itemlerde %15 - %30 Arası bir indirim bence uygun olur diye düşünüyorum ...
    Bu itemler neler olabilir ?

- Swift Scroll , Undy Scroll%60 , 350 AC Scroll, AP Scroll , 1500 HP Scroll & 300 AC Scroll (Ardream için) , Premium Items , Valkyrie Sets ve Wings.

Bunun dışında ise fiyatı artırılabilecek neler var ?

- Red Potion , Defense Potion (9 Cash'e 10 dakikalık veriliyor ama fiyatı ucuz artırılabilir.)

İki taraflı düşünürsek bence bunlar değiştirilebilir.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu itemler neler olabilir ?

- Swift Scroll , Undy Scroll%60 , 350 AC Scroll, AP Scroll , 1500 HP Scroll & 300 AC Scroll (Ardream için) , Premium Items , Valkyrie Sets ve Wings.

Bunun dışında ise fiyatı artırılabilecek neler var ?

- Red Potion , Defense Potion (9 Cash'e 10 dakikalık veriliyor ama fiyatı ucuz artırılabilir.)

İki taraflı düşünürsek bence bunlar değiştirilebilir.
    Aynen konuyu açan arkadaş belirtmiş zaten ki sende belirtmişsin Göz atmakta fayda var bu itemlerin fiyatlarına Destek istiyoruz ^^

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Belki başka ülkenin şartlarına göre ürünlerin fiyatı idealdır ama ülkemize göre indirim şart bence.

Senior Member AKLIKUL's Avatar
    Nickname
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    El-Morad
    merhaba
    ben olaya farklı yönden bakıcam eger
    NTTGame ın yılık bilançoları tutmasaydı (yada bu yıl sonundakıne bakıcalar) coktan fıyatları ındırmıslerdı
    sen ben buraya yazdık hıc farketmez .
    Adamlar para kazanıyor nasılsa nıye daha az kazansınlarkı .

Senior Member
    Valla dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Ama yine yönetim şunu diyecek. Bu oyun freeplay diyecek. Yahu ben bu kelimeyi anlayamadım. Free play deyip para ödeyen insanları ezmek ne kadar mantıklı... İndirim istemiyoruz. Fiyatlı kalıcı birşekilde düşürülmesini istiyoruz. İndirim derseniz fiyatı bugün indirirler yarın çıkartırlar yine. İşte bu saçmalık olur. Biz fiyatların tamamen yüzde 50 indirilmesini istiyoruz. Bir daha da bu kadar fahiş fiyatlarla insanların soyulmasını istemiyoruz.

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İndirim kalıcı olacak şekilde indirim olmalı.
    NTTgmae kazanıyor diye bir durum yok kazansanada zarardada olsa sonuçta oyuncusunu düşünmek zorunda fiyatlar türkiye şartlarına göre belirlenmiş fiyaatlar değil diye düşünüyorum ben.