Results 1 to 7 of 7

Thread: Test Moderatör

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Test Moderatör

Nereye kayboldu şimdi o moderatör adaylıkları başladığında bütün konulara bir üstteki yorumu yazıp da post kasan adaylar şimdi ? Seçildikleri halde kayboldular...

Yönetim, moderatörü kendi izlediği kullanıcılardan değil de adaylık sistemiyle seçtiği için büyük bir hata yapıyor. Seçilenlerin yarısı sadece adaylık konusu açıldığında konularda göründü, sonuçlar açıklandığında yine kayboldular. Neden ? Eski bir postumda zaten belirtmiştim nedenini. Seçtiğiniz adayların yarısı insanlara yardım etme amacında değil, moderatör statüsünün getirdiği prestiji ve alacağı 3 5 cashi kullanmanın peşinde.

İnsanlar o kadar yazdılar umarım adaletli davranılır ve hakeden insanlar alır bu yetkileri diye fakat şimdi görüyorum ki üstün körü bir aday seçimi yapılmış. Endişelerimizi anlayan Scorp Lion hocam : Bu muydu insanların endişesini anlamanız ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mehmetmert851 View Post
    Nereye kayboldu şimdi o moderatör adaylıkları başladığında bütün konulara bir üstteki yorumu yazıp da post kasan adaylar şimdi ? Seçildikleri halde kayboldular...

Yönetim, moderatörü kendi izlediği kullanıcılardan değil de adaylık sistemiyle seçtiği için büyük bir hata yapıyor. Seçilenlerin yarısı sadece adaylık konusu açıldığında konularda göründü, sonuçlar açıklandığında yine kayboldular. Neden ? Eski bir postumda zaten belirtmiştim nedenini. Seçtiğiniz adayların yarısı insanlara yardım etme amacında değil, moderatör statüsünün getirdiği prestiji ve alacağı 3 5 cashi kullanmanın peşinde.

İnsanlar o kadar yazdılar umarım adaletli davranılır ve hakeden insanlar alır bu yetkileri diye fakat şimdi görüyorum ki üstün körü bir aday seçimi yapılmış. Endişelerimizi anlayan Scorp Lion hocam : Bu muydu insanların endişesini anlamanız ?
    Buradayız hiç merak etmeyin, insanlara hem forum hem discord üzerinden devamlı olarak, gönüllülük esası ile yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Buradayız hiç merak etmeyin, insanlara hem forum hem discord üzerinden devamlı olarak, gönüllülük esası ile yardımcı olmaya devam ediyoruz.
    Eminim öylesindir 1 gün öncesinde 150 post atmanla bugün akşam 5'ten beri attığın 3 post da bunu gösteriyor öyle değil mi ? İnsanın kendini bilmesi muhteşem bir şey. Konuyu açtığım sebeplerin en başında geliyorsun ve direk konuya geldin teşekkür ederim.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eminim öylesindir 1 gün öncesinde 150 post atmanla bugün akşam 5'ten beri attığın 3 post da bunu gösteriyor öyle değil mi ? İnsanın kendini bilmesi muhteşem bir şey. Konuyu açtığım sebeplerin en başında geliyorsun ve direk konuya geldin teşekkür ederim.
    7/24 online olmak zorunda değil bence. Herkesin özel hayatı var. Zamanla program oturacaktır. Daha 1. gün. Biraz müsaade edin arkadaşlar. Ayrıca daha seçilmiş kimse yok. Adı üstünde TEST MOD. Bu süreci başarıyla tamamlayan arkadaşlar MOD olarak devam edecek. Benim bilgim bu yönde. Yetkili arkadaşlar bu şekilde duyuru yapmışlardı.

Hazır konusu açılmışken Test MOD'a seçilen arkadaşları tebrik etmek isterim. Hayırlı olsun. Bize düşen tebrik etmek. Ve şimdiden kolay gelsin diyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Bildiğiniz gibi her insanın özel hayatı ve bu hayata dair işleri vardır. Formasyon dönemindeyim ve bir proje yetiştirmeye çalışıyorum, bu esnada bile gerek forum gerekse Discord sunucusu üzerinden insanlara yardım etmeye devam ediyorum. Önerileriniz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post
    7/24 online olmak zorunda değil bence. Herkesin özel hayatı var. Zamanla program oturacaktır. Daha 1. gün. Biraz müsaade edin arkadaşlar. Ayrıca daha seçilmiş kimse yok. Adı üstünde TEST MOD. Bu süreci başarıyla tamamlayan arkadaşlar MOD olarak devam edecek. Benim bilgim bu yönde. Yetkili arkadaşlar bu şekilde duyuru yapmışlardı.

Hazır konusu açılmışken Test MOD'a seçilen arkadaşları tebrik etmek isterim. Hayırlı olsun. Bize düşen tebrik etmek. Ve şimdiden kolay gelsin diyorum.
    Teşekkür ederim, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Post kasma söylemini doğru bulmuyorum. Bildiklerim doğrultusunda hep yardımcı olmaya çalışmışımdır. Eksiklerimizi de siz bilenlerle tamamlayacağımızdan şüphem yok. Merak etme elimizden geldiğince buralarda olacağız.

Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post

Güzel dilekleriniz için teşekkürler.

Registered Users
    Test moderatör seçim sürecinde adaylar kendilerini gösterebilmek adına normalden daha fazla aktif olabilirler ya da bizler onların kendilerini göstermelerine müsaade edebiliriz bunlar gayet doğal.

Adayların seçim süreci ya da seçildikten sonraki izleyecekleri yol planları, performansları vb. bunlar üyeleri, oyuncuları değil, yönetimi ilgilendiren konular. Henüz yeni seçildiler. Önümüzdeki günlerde seçilenler arasından forumda görev alacak arkadaşlarımızın da yetkileri verilecek ve görevlerine başlayacaklar. Onlar sizin için buradalar. Desteklemeniz yeterli, gerisini biz hallederiz.

Konu yoruma kapatıldı.