Results 1 to 7 of 7

Rosetta2 PAZARDA DURAN ÇARIM SOYULMUŞ

Hesabım pazar kurulu şekilde beklemekteydi,geldiğimde dc yemiş durumda gördüm. Yeniden bağlandığımda üzerimdeki itemlerin ve bankadaki itemlerimin çalındığını farkettim. Neverlookback007 İd 1 hafta once sizden çekilişle ınstagramdan ödülde kazanmıştım.

Senior Member enezx's Avatar
    Geçmiş olsun dostum bilgisayarında virüs olabilir veya sahte bir siteye id şifre girmiş olabilirsin soyulmak için bunun gibi bir kaç sebep var. Desteğe bilet atıp seni soyan kişinin ban yemesini sağlayabilirsin ama sana itemler geri verilmiyor, sana önerim temiz bi format atıp şifre-otp tüm bilgilerini yenilemen ve oyuna tekrar öyle dönmen
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Teşekkürler kardeşim yani aslına bakarsan benimde çalınan item ve coinlerden pek umudum yok. Ancak bunu yapan adam sadece benim sattığım silahları(Pazar sc olduğu için sürekli kontrol ediyorum) almış ve bir güzel pazarını kurmuş satışına devam ediyor ve pm lerini de kapatmış. Pc yi 2 gün önce formatlamıştım antivirüs programı da var oyun dışında ne tw ne discord yüklü, anlamadığım nokta pazarda satışta olan bir çarı nasıl soyabiliyor. ROSETTA CLAW clanında BaySeam hırsızlık yapan çarın nicki ancak dün birşey daha farkettim aynı clandan başka biri çift çarla pazar yapıyor. Pc İp üzerinden bunlara ban atsalar yeter bence....

hocam instagramda ödül kazandıgında bir yere giriş amaclı ıd şifre vermişin gibi benim arkinin char soyuldu öyle seninde öyle oldu bence sen son gecmişine bi bak derim kontrolünü sağlam dostum

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Buradan hesabınız için bilet göndermeniz gerekiyor.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

geçmiş olsun

Tags for this Thread