Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Bugun emc de kazı yapaken ban yedim afk idim bide nasıl ban yemiş olabilirim ticket yolladım cumartesi pazar tatil ve hafta sonu ne yazık ki bu kadar güzel vakit geçirirken 12 sene önce bıraktığım Oyuna geri dönmüştüm ama haksız Bi şekilde ban yedik süre de belli değil hafta sonu da cevap yok 2 gün oldu premium çekeli anlamıyorum hileye karşı biri olarak ilk defa banlandım

Senior Member
    daha detaylı bilgi verirmisiniz
    örneğin şu kadarı macro şu kadar kops şu kadarı küfür argo neyse işte kaçı kaç günlük hiç inandırıcı gelmiyor böyle

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    İtirazlarınız için destek ekibine bilet gönderebilir ve bilgi alabilirsiniz.
    Bunu yazarken canı gönülden inanıyor musun? Bu dediğin olayı çok yaptık sonuç hep aynı oto mesaj ilgilenen yok ciddiye alan yok. İşte böyle bir şey...

SOPALI KANATI KULLANMAK İÇİN DİSİPLİNZİNDANINA GİRMEM GEREKİYORDU
    MAKRO KULLANIMI İLK YAPTIRIMI JAİLE GÖNDERİLMESİ İÇİN MAKRO KULLANDIM
    FAKAT HİÇ CEZA ALMAMIŞ OLMASINA RAĞMEN HESABIM SÜRESİZ KAPATILDI
    DİSİPLİN ZİNDANI OLARAK GÜNCELLENMESİNİ RİCA EDİYORUM
    ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM

https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1

İYİ ÇALIŞMALAR...

SERVER:Altar
    ID:MrHankeyWasHere

17.05.2020 tarihinde sabaha karşı 5,30 civarında elle farm yaparken hapise düştüm. herhangi üüncü part yazılım kulanmamaktayım. Bunun iin gerekirse bilgisayarımın taranmasına da iizin verebilirim. Şimdi ne yapmam gerekiyor. Slotta bilgisayar başında olmama rağmen girdim hapse acil yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler..

SERVER:Altar
    ID:ICash

Junior Member
    Saçma sapan durduk yere tpt atmak size bu yetkiyi bu şekilde kullanmanıza izin vermez herkes 3. Parti yazılım kullanmıyor bu sayının içinde haksız yere banned olan binlerce kişi var koxerler maradonda kol gezerken legal ve elle emekle uğraşan adamların banned olması yetkilerinize yaptiginiz bı ayıptır

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad