Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

İlgilenebilir misiniz ?

Altar serverında neredeyse bütün 4 sunucuda da moradon da geniesi olmadan oto atack yapan kişiler mevcuttur. Videolarını yeterli kalite de çekecek bir donanımım bulunmadığı için sadece yöneticilerin sunuculara girip moradonda ki bu kişilerle ilgilenmesini rica ediyorum. İyi günler dilerim.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Streamlabs OBS Video Kayıt Sayfası

Cheat Reports Sayfası

(Yanlış Anlaşılmasın Yetkili Değilim)

Junior Member
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Donanımdan kastım bilgisayarımın oyunda bile kasan çöp bir bilgisayar oluşudur. Video uygulamasını yüklesem ve kullansam büyük ihtimalle mavi ekranla karşılaşır dururum. Talebimi ilgilenilmesi için burada arz ediyorum, illa bir oyun yöneticisi nasıl olsa 4 sunucunun da moradon haritasında dolaşır ve gerekeni yapar diye umut ediyorum. İyi günler dilerim.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KnockOutlierS
    Quote Originally Posted by eag_Zv7QX1s8 View Post
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Donanımdan kastım bilgisayarımın oyunda bile kasan çöp bir bilgisayar oluşudur. Video uygulamasını yüklesem ve kullansam büyük ihtimalle mavi ekranla karşılaşır dururum. Talebimi ilgilenilmesi için burada arz ediyorum, illa bir oyun yöneticisi nasıl olsa 4 sunucunun da moradon haritasında dolaşır ve gerekeni yapar diye umut ediyorum. İyi günler dilerim.
    Merhaba hocam.
    Yukarıda arkadaşımızın atmış olduğu OBS Studio programı bilgisayarınızı çok fazla yormayacaktır. Bunun ile beraber olarak alternatif şekilde kanıtlamak amaçlı olarak ' FRAPS ' ve ' Bandicam ' üzerinden kısa kesitler alarak video kaydı ile beraber oyun sitesi üzerinden ' TİCKET ( BİLET ) ' göndermeniz, gerekli şikayetinizin daha hızlı işlem yapılmasını sağlayabilir.