Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Weapon breaker denen itemi gidipte bus ile basacak halim yok alin 4 tane +1 wb basin bakalım görün nasıl yandığını eğer yanmıyorsa ben birşey bilmiyorum arkadaşlar oyunun anvili çok anlamsız çok karışık çatır çatır yiyor her itemi

100 k olan middle class kagıtla basıyorum

Senior Member
    Siz bi unige itemleri +4 basında bi görem bakalım nasıl 40 takla atıyonuz....

Quote Originally Posted by ByDaRkEviLLL View Post
    Arkadaşlar 3 tane wb yi arka arkaya +3 e geçmeden yakıyor ben böyle bir şey görmedim , +6 ya geçirmek daha basit resmen anvil karnını doyuruyor sanarsın kırmızı renkten soğudum

Başına gelen varmı ben ardı arkası gelmeden ilk kez yaşıyorum böyle birşeyi kafayı yer insan
    hangi scrool ile atıyorsun +3 e ? High Class ile atıyorsan yanabiliyor. Middle Class ile atarsan +3 garanti. Nasıl yanıyor ?

Senior Member
    Bugun hepa raptor denedim şansıma +4 attı okadar sevindimki +1 2 3 vermiş olsaydı 4 e basarken yanacaktı eminim, şuan benim gözümde +7 gibi

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Anvil bazen buglanıyor kırmızı geçtikten sonra seri seri basmaya devam ederseniz herhangi başka bir oyuncu gelip sarı yakana kadar atılan tüm itemleri yakıyor.

Bu hurafe değil bir çeşit takılı kalma gibi bir durum gerçekleşiyor.

Kırmızı yandığında seri seri devam etmiyorum.

Sonra yine yanıyor ama neyse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ByDaRkEviLLL View Post
    Weapon breaker denen itemi gidipte bus ile basacak halim yok alin 4 tane +1 wb basin bakalım görün nasıl yandığını eğer yanmıyorsa ben birşey bilmiyorum arkadaşlar oyunun anvili çok anlamsız çok karışık çatır çatır yiyor her itemi

100 k olan middle class kagıtla basıyorum
    100k olan middle class ile +3'e kadar %100 geçiyor. Sen 25k'dan kaçıp yeşil olan Upgrade Scrool alıyorsun pazardan 75k'ya oda yanıyor.

+2'den +3'e yanmaz yani

Hayır arkadaşlar middle class 100 k lık kağıttan alıyorum bunun %100 geçer gibi bi şansı yok nasıl bir anvilse bugunde yakıyor hiç birşey farketmiyor

Varsa +3 e kadar middle class'ın %100 geçtiğinin bir kanıtı olan buraya bırakın o zaman hatanın bende oldugunu anlayım ama bende diyorum zaten gerekli olan eşya ile basıyorum ucuza kacmıyorum fakat gene yanıyor