Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Ya böyle bir bug olabilir mi?

Lag problemim yüzünden delos'ta öldüm. Sonra da press ok yapmadan ağ bağlantımı kestim telefondan bağlandım. Oyuna girdiğimde char moradonda idi ve 230 küsur hp vardı press ok yapılmış gibiydi. Folk'a geçeyim dedim kasaya gitmek için. Folk'ta kuyuda öldü karakter. Tam da içine spawn olduğundan res de olmuyor. Ne yapacağım?

Senior Member enezx's Avatar
    Şanssızlıklar üst üste gelmiş, eğer rez olamayacak kadar uzaksa karakteriniz kalkmaktan başka yapacak bir şey yok gibi görünüyor.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Bu kadar da olmaz ya . Nasıl oluyor da char moradona geçiyor az canla ayakta geziniyor. Folk a geçince kuyuya ışınlanmasa kalkardım da. Bakıyorum herkes kuyuya ışınlanıyor folk atınca. Yani olacak iş değil. Ben ss aldım atacağım ticket. Bdw kaçırdım. Expe yattım press ok yapıyorum bug yüzünden resserı getirmiştim tam kalkacağım diye.
    Nedir bu durumun telafisi :O.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Priest bir kaç kere folk a ışınlanmış olsa idi kuyu diye tabir ettiğiniz alanın içinde doğabilirdi buna ek olarak bir ksc alıp buradan paylaşıp GM ekibinden sizi biraz ileri bir bölgeye tp etmelerini talep de edebilirdiniz, geçmiş olsun kalktıysanız bu durum için bir telafi olacağını sanmıyorum yinede bilet üzerinden gelecek yanıtı bekleyebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Priest bir kaç kere folk a ışınlanmış olsa idi kuyu diye tabir ettiğiniz alanın içinde doğabilirdi buna ek olarak bir ksc alıp buradan paylaşıp GM ekibinden sizi biraz ileri bir bölgeye tp etmelerini talep de edebilirdiniz, geçmiş olsun kalktıysanız bu durum için bir telafi olacağını sanmıyorum yinede bilet üzerinden gelecek yanıtı bekleyebilirsiniz.
    Birkaç kere ışınlanma derken anlayamadım. Folk a geçenlerin çoğu kuyuda spawn oluyor sonra inn'e doğru koşuyor. Yatarken buna baya bakacak vaktim oldu.
    Ben bir şey istemiyorum. Kalktım da. Ama bir yetkili gelip de bu bug nasıl oldu diye bakar mı merak ediyorum.