Results 1 to 4 of 4

Thread: Soygun

Junior Member

Angry Soygun

Selam. Adamımla gece JR sinden cıktıktan sonra kaıya gectim. Kısa süre sonra adamım kapandı ve ardından makinam hata verip kilitlendi. Reseti elle yaptım ve adamımı actıgımda moradonda adımı gördüm. dual +8 md lerim , warehousedeki bir sürü JR gemlerim. 2 kutu dolusu old takılarım, 1 kutu civarı +5-+6 arası wd lerim. Kazıdan 1 hafta ugrasıp buldugum malzemeler, Uniq shiel, raptor, 3-4 md, sayamıyacagım kadar baska itemler , oyuna basladımdan beri biriktirdigim hepa malzemeleri, 3-4 silver bar ve yaklasık 150-170 milyon para . ayrıca adamımın üzerindeki 2 k NP yide bişeler almıs. Cıkarkende admımdaki takıları ve yay ımı kırdırmış. Sayamadıgım daha bir çok eksiğim var tespitte edemiyorum. Adamın açılış saati , np kullanım saati yaptıgı hersey 10 dakika icerisinde olmus ve trade ettiği adam bulunamazmı GM ler tarafından. Bu itemler geri alınamazmı ?

Senior Member enezx's Avatar
    Hesap Çalınması kategorisine Destek Sisteminden bilet göndererek yardım talep edebilirsiniz. Şunu unutmayın ki item restorasyonu mümkün değildir. Ama hesabınızı soyan karakterlerin banlanmasını sağlayabilirsiniz.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    bem aslında adama nasıl becerdi diye sormak istiyorum. Windowsumnerdeyse tertemiz. antivirus, malvarebyte , java, flash C++ haricinde sürücü var baska bise yok . bide firefox. Ne adamı paylasıyorum kimseyle. Nede baska bir bilgisayarda giriyorum. Hatta ilk zamandan beri otp kullanıyordum. Kilitlendi diye bir kac gundur otp siz giriyorum. Tuttu o sırada şak diye yakaladı. bide göz ucuytla saydım 10 dakka icinde adamı açmış, sehir değiştirmiş en az 150küsüt itemi baska bir cara aktarmış . Benim şiferyi nasıl ele gecirdi.Nasıl beni DC etti ve makinamı kilitledi. Pc de virus ve malvare programıda aktif. zaten temiz makina. bot ta kullana biri değiliki ordan gelmiş deyim ... Ya adam peygamberliğini ilan eder bu olayı nasıl yapabildiğini
    anlatırsa Bu tür olaylar babında ...

kardeşim 10 yıl önce bende bu şekilde soyuldum adamlar acımıyor herşeyi boşaltıp çıkıyor bende fişini çekmiştim reset bile atılmamıştı

Tags for this Thread