Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Arrow Oreads (mor peri) Oto Loot sorunu

Selamlar

PUS'tan cash karşılığı aldığımız bu mor peri düzgün çalışmadığını gözlemiş bulunmaktayım. Kutunun üstünden geçiyorum almıyor bazen, kafasına göre.(lütfen kimse loot ayarına bak falan demesin) Misal draki'de yürüyorum mobları keserek, kutuları topluyor ama arkama bakıyorum 1 tane kutu kalmış, gidip elle açıyorum weapon breaker.. Bu olay sadece benim değil, clanımdaki arkadaşlarımla paylaşmıştım onların da başına gelmiş.

Mor peri için iyileştirme yapılmasını bekliyoruz teşekkürler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by osiosi0 View Post
    Selamlar

PUS'tan cash karşılığı aldığımız bu mor peri düzgün çalışmadığını gözlemiş bulunmaktayım. Kutunun üstünden geçiyorum almıyor bazen, kafasına göre.(lütfen kimse loot ayarına bak falan demesin) Misal draki'de yürüyorum mobları keserek, kutuları topluyor ama arkama bakıyorum 1 tane kutu kalmış, gidip elle açıyorum weapon breaker.. Bu olay sadece benim değil, clanımdaki arkadaşlarımla paylaşmıştım onların da başına gelmiş.

Mor peri için iyileştirme yapılmasını bekliyoruz teşekkürler.
    Evet bu olay uzun zamandır var, çoğu zaman benim de başıma geliyor. Umarım kısa sürede bununla da ilgilenilir.

Senior Member
    toplama alanı biraz geniş olursa da iyi olur örneğin htb htc tarzı mob kestiğinde kutu ile çapraz kaldığında almıyor

[IMG][/IMG]
    Last edited by holefter; 05-14-2020 at 07:09 PM.

Senior Member
    şekil 1 A,

[IMG][/IMG]

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yıllardır var bu sorun maalesef çözmüyorlar. Hatta aynısı pette kullanılan Auto Loot'ta da var o da bazen almıyor kutuları.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Uzun boylu yaratık kestiğinde kutu yaratığın baş tarafına düşüyorsa yerinde sabit durmana rağmen o kutuyu da almıyor peri.

Senior Member
    Mobslar üst üste binince alttaki kutuyu malesef açamıyorsunuz. Peri olmadan elle dahi açamıyorsunuz. Mecburen ilk lootu aldığınız kutuyu tamamen boşaltmanız gerekiyor. Ama bu seferde bazen başka sorun oluşuyor. Kutuyu tamamen boşaltsanız dahi bazen o yaratığın cesedi kutusuyla birlikte tamamen kaybolması gerekirken kaybolmuyor. Bu sefer kaybolana kadar gene alttaki kutuyu açamıyorsunuz. CZ de ağaç keserken bu sorun çok sık oluyor. Büyük ihtimal Moslodonda da aynı sorun oluşuyordur. Onun harici diğer yerlerde pek olmuyor bu durum yaratıkların cesedi üst üste binme olasılığının çok düşük olduğu için.

İkinci bir sorun ise bazen yaratığı kesiyorsunuz bir anda cesediyle birlikte tamamen kayboluyor kutu falan hiç olmuyor.

Oyununda minimal buglar var malesef.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Uzun boylu yaratık kestiğinde kutu yaratığın baş tarafına düşüyorsa yerinde sabit durmana rağmen o kutuyu da almıyor peri.
    canavarın çapı eğer genişse almaması şundan kaynaklı, moba değil kutuya yakın olmak lazım.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Mobslar üst üste binince alttaki kutuyu malesef açamıyorsunuz. Peri olmadan elle dahi açamıyorsunuz. Mecburen ilk lootu aldığınız kutuyu tamamen boşaltmanız gerekiyor. Ama bu seferde bazen başka sorun oluşuyor. Kutuyu tamamen boşaltsanız dahi bazen o yaratığın cesedi kutusuyla birlikte tamamen kaybolması gerekirken kaybolmuyor. Bu sefer kaybolana kadar gene alttaki kutuyu açamıyorsunuz. CZ de ağaç keserken bu sorun çok sık oluyor. Büyük ihtimal Moslodonda da aynı sorun oluşuyordur. Onun harici diğer yerlerde pek olmuyor bu durum yaratıkların cesedi üst üste binme olasılığının çok düşük olduğu için.

İkinci bir sorun ise bazen yaratığı kesiyorsunuz bir anda cesediyle birlikte tamamen kayboluyor kutu falan hiç olmuyor.

Oyununda minimal buglar var malesef.

aynen önceden kutu kaybolduktan bi kaç dakika bile sonra ordan geçince alıyordu. bunun geri getirilmesi en azından şu an için yardımcı olabilir üst üste gelen kutuların çözümü için
    Last edited by osiosi0; 05-15-2020 at 09:41 AM.