Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 90
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    ya adam yukarıda yazmış son bossu 30snde kesiyorum diye itemsız birde. demek ki boss da atak vermiyor, verse tek yer. yani bosslar kukla gibi bekliyor bu arkadaşlarda da kesip süre kasıyor. bossun normal davranışı bu olmadığına göre bu olay oyun hatalarından faydalanmaya girer.
    Bossu dolaştırarak aşağı yukarı ben de 30 saniyede kesebiliyorum. He ama bende item var onda var mı yok mu bilemem. Bence boss atak veriyor hp sini draki potuyla topluyordur 7k ya kadar can veren pot var sonuçta ve istediğin kadar kullanabiliyorsun. Dediğin gibi bossun atak vermemesi olayı varsa diye de GM ler her ay video istemeli derece yapanlardan bana göre.

Senior Member j451u5's Avatar
    drakide görünmezlik potununda kaldırılması lazım savaş atı kaldırıldı diye biliyorum warriorlar atla giremiyor mesala

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    drakide görünmezlik potununda kaldırılması lazım savaş atı kaldırıldı diye biliyorum warriorlar atla giremiyor mesala
    Benim en anlayamadığım şey de bu. Görünmezlik potu kalksa ne olacak ki? Atla girememenin kaldırılması mantıklı neden çünkü herkesin sahip olabileceği bi ayrıcalık değil. Ama görünmezlik potu herkesin alabildiği bi şey. Yapılan süreye göre dereceye girilen bi arenada neden bi şeyler kaldırılsın istenir? Anca bi sınıfa ayrıcalık veriyorsa. Herkes eşit şartlarda zaten bi kişiyi 20-30 saniye geriye atacak güncelleme gelmesi herkesin 20-30 saniye geriye düşmesi demektir. Birinci olan kişi görünmezlik potu kullanıyorsa gelecek güncelleme sonrası 5.30 yapmaz da hadi atıyorum 5.50 yapar yine birinci olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mavu View Post
    Bu sıralamadaki ilk 4 aynı kişinin hesabıdır.Sıralama sıfırlandıktan sonra gece 5 gibi girer sıralamasını yapar. CR attığımda incelenecektir cevabı dahi gelmeden mesajım silindi. Youtubedeki adam 9 aztec ile ful 3 ile bile bu süreyi yapamıyor oradaki hataları silseniz bile max max 6 dk olur. Dilerseniz bir gm moderatör edit çarla denesin 5.30 süre yapabilirse videosunu eklesin. Bu adam görev shelleri ile 6 dk yapıyordu şimdi itemlenmiş olsa dahi bu süre mümkün değildir.GM'ler istesin videom hazır atayım diyor. Tek isteğim gm moderatör kim olursa yetkili birisinin bu adama ulaşarak videosunu isteyip detaylı izlemesidir. İyi çalışmalar
    https://hizliresim.com/viJDB1url
    1. Sıradaki Hoi ile diğerleri farklı kişi kardeş.

Hoi magic power takıları ve set açısından o serverdaki en iyi magelerden birisidir.

Diğer meyve isimleri olan kişinin itemlerini bilen yok problem o.url

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    o itemlarla nasıl kesiyosun bossu söyle de bilelim. ben 8 scorc dual 3 fr ile staffla kesiyorum mecbur. hadi bana buglamadan kestiğini söyle o itemlarla.
    Kardeş fr leri shio yap oasis garp falan al ondan sonra dene.

Draki bosslarında Ice daha çok vuruyor bunu bir öğrenemediler

Senior Member j451u5's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1. Sıradaki Hoi ile diğerleri farklı kişi kardeş.

Hoi magic power takıları ve set açısından o serverdaki en iyi magelerden birisidir.

Diğer meyve isimleri olan kişinin itemlerini bilen yok problem o.url
    paper8 set mp bonus - crystal neck 2 - crystal belt 2 - dual mp 16 kupe. shio dual 3 - staff7 - 10 mp bonus archive. + 83 reb2 mp bonus 4
    alt itemleri sen hesapla mp bonusu

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Kardeş fr leri shio yap oasis garp falan al ondan sonra dene.

Draki bosslarında Ice daha çok vuruyor bunu bir öğrenemediler
    hala ısrarla ice falan diyosun diyorum ki o bossu bugluyo musunuz buglamıyo musunuz
    consume & adapt

Bende item yok demedim ki. Bugdan kastın ne onu anlamadım. Son 3 bosun kitlemediği yer mi?
    Dün buraya yorum yaparken de draki yapıyordum günlük girişleri. 255(+117) mp ile, elimde isimsiz staf ile rasaga doğduktan 41sn sonra ölmüş.
    Adam sana taktik vermiş bir de adama kızıyorsun

Saydığın itemlerle en iyi kaç yapıyorsun süre olarak?

Senior Member EraJacque16's Avatar
    benim drakide süre çabam yok resden rese baştan girerim odalar açılsın diye. sadece 5. odayı yapıyorum. zaten 4 nova da değilim 9dk sürüyor 5. kat.
    benim burda bahsettiğim olay drakide HERKESIN YARARLANMADIĞI YADA YARARLANAMADIĞI bir BUG var, o süreleri de bug sayesinde yapıyorsunuz. boss kitlememesi boss vurmaması vs. bunların hepsi oyun hatalarında yararlanmaya giriyor. gel gör ki bişey yapan yok.
    consume & adapt

Kanıtın var mı da bu kadar kesin konuşuyorsun? Yotube da gordiondu sanırım exotic nickli bi magenin videosu vardı 6.45 civarı yapıyor. Aç o videoyu, onunla aramdaki tek fark fazladan birkaç takı ve farklı skil kullanımı. Var mı o videoda herhangi bir bug?

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast