Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 132
    Senior Member
    Sunucuların gücüne göre buna bir denge getirilebilir. Yeni başlayan oyuncular açısından kolaylaştırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Düzenleme gelirse daha çok bu görevi yapan insan olur.

Quote Originally Posted by Emr_vM6LyGeF View Post
    Boşuna yorum yapıyoz
    Yeni sunucular açıldığından beri konular yorumlar aynı ama ipleyen yok.
    İllaki sesimizi duycaklardır dostum

Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Sunucuların gücüne göre buna bir denge getirilebilir. Yeni başlayan oyuncular açısından kolaylaştırılabilir.
    Bizimde temennimiz bu yönde hocam

Quote Originally Posted by XCERCA View Post
    Düzenleme gelirse daha çok bu görevi yapan insan olur.
    En az 2 kat artar diye düşünüyorum.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    sayının azaltılması taraftarıyım bende 10 gün boyunca zamanla ve karşı ırkla yarışıp +0 quest alıyoruz bir de yetmezmiş gibi +4e yanıyor buna bir çare bulmaları şart green mytrila gelecek olursak dediğin gibi priest ve mage armorları pazarda ucuz zaten onlar o görevi yapmaları çok saçma en azından +3 +4 atarlarsa bir anlamı olabilir

Ben ve benim gibi bir çok arkadaş her gün bu görevleri yapıyoruz bende şuan dark mithril 1 charım da 400 ü geçti diğerinde 300 civarı green mithrilde ise 2 charımda da +7 setimi yaptım üstüne 65 tane daha var.
    her gün kaçırmadan görevleri yapmaya devam 8 mithril set ve dual +8 Fs için her şey hazır BANA sadece ŞANS lazım neden mi ? ÇÜNKÜ BEN O GÖREVİN ESKİ swlerde ki gibi olmasa bile ona yakın bir güncelleme'nin geleceğini ER yada GEÇ biliyorum...
    Son olarak bizim topraklarda çok nadir ama Uzak Doğuda sabırlı,disiplinli ve İstikrarlı olanlar hep kazanır
    Last edited by solar123131; 05-17-2020 at 03:48 AM.

Quote Originally Posted by solar123131 View Post
    Ben ve benim gibi bir çok arkadaş her gün bu görevleri yapıyoruz bende şuan dark mithril 1 charım da 400 ü geçti diğerinde 300 civarı green mithrilde ise 2 charımda da +7 setimi yaptım üstüne 65 tane daha var.
    her gün kaçırmadan görevleri yapmaya devam 8 mithril set ve dual +8 Fs için her şey hazır BANA sadece ŞANS lazım neden mi ? ÇÜNKÜ BEN O GÖREVİN ESKİ swlerde ki gibi olmasa bile ona yakın bir güncelleme'nin geleceğini ER yada GEÇ biliyorum...
    Son olarak bizim topraklarda çok nadir ama Uzak Doğuda sabırlı,disiplinli ve İstikrarlı olanlar hep kazanır
    hocam valla helal olsun yani şey yapsan taşı delermişsin o derece azim var 400 gün dile kolay

Çok mantıklı bence. Ama +7 vermesi saçma olur. +6 verse daha zor ve daha iyi olur.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    +1 Olarak vermesi yeterli bence 10 gün yerine 5 gün olursa güzel olur.