Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 121 to 130 of 132
    Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quest MS PK alanında Raptor'dan daha iyidir.

Raptorluysan düşmanın SOS veya SKE Belt takıp karşı koyabilir. MS'ye sadece IB veya Glass ile karşı koyabilir.

Quest MS'nin çeşitli bonusları da karakterini her koşulda farklı kılacaktır.

Sen sadece MOB kesiyorum diyosan haklısın al bi Raptor geç. Zaten Quest MS 9 yapana kadar Wirinom gelir onu basarsın +7'ye.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    10 gün emeğin +4'de yanması ... Benim için tarihin tozlu sayfalarına karıştı bile bu görev .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    her gün yapın sadece yapın pes etmeyin taşları biriktirin sonra bol bol şükredeceksiniz

Senior Member
    Quest silahlar için 10 gün 5 m para olayı çok eskide kaldı güncelleme gelmesi şart en azından 5 güne düşürülmesi gerekir sonuçta aktarılamayan ve oyun dengesini bozmayan itemler arkadaşın dedigi gibi.He stok yapan arkadaşları düşünürsek 5m para alma olayı devam etmelidir diye düşünüyorum.

Lakin armor için güncelleme yapılmamalı yeni serverlarda degerli hala armorlar.

Senior Member
    O görevlerle uğraşan adam eziğin tekidir. 2 tane dandik mytril quest için günlerce uğraşılmaz.

Senior Member
    Bu görevlerin eski sunucularda olduğu gibi olmasını istiyorsanız yapmayarak tepki gösterceksiniz. yapıyorsunuz ve ağlıyorsunuz. Suç sizde.

Senior Member
    Quote Originally Posted by son_y7TcSk94 View Post
    Hala bu konu mu tartışılıyor? Bu görevlerle uğraşmak boş iş arkadaşlar, zamanınıza yazık. Aldığınız Quest zaten çok zor geçiyor, hadi bastın kaça kadar basacaksın? En kötü bir +8 yapman lazım. Ona vereceğin emekle zaten eşdeğer item yaparsın hem de istediğin zaman satıp değiştirebilirsin, malum Quest charı satarken ringe bile konmuyor. Bu görevin tek amacı itemi düşük olan oyuncuları , oyuna 150.000 tl basan zenginlerin eğlencesi haline getirmektir.
    tamamen katılıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    10 gün emeğin +4'de yanması ... Benim için tarihin tozlu sayfalarına karıştı bile bu görev .
    aynen öyle oluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by SabineLisicki View Post
    Quest silahlar için 10 gün 5 m para olayı çok eskide kaldı güncelleme gelmesi şart en azından 5 güne düşürülmesi gerekir sonuçta aktarılamayan ve oyun dengesini bozmayan itemler arkadaşın dedigi gibi.He stok yapan arkadaşları düşünürsek 5m para alma olayı devam etmelidir diye düşünüyorum.

Lakin armor için güncelleme yapılmamalı yeni serverlarda degerli hala armorlar.
    kardeşim stok diyorsun da adam hırsızlık mı yapmış emek mi calmış sizden alıp saklamış mı ? her gün görevi yapıp biriktirmiş stok diye adam kötü bir şey yapmış emek hırsızı gibi davranmayın

Senior Member
    Yapmayın abi görev
    Niye zenginlere npt oluyorsunuz ?
    1 taş için her akşam 1 saat uğraşmak zorunda mıyım ? Ailemle vakit geçirmek dururken.