Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Pazar yapanlar bu nickler taklit edilemediği için genelde özel nickli karakter alırlar.

Bazen de farklı olmak isteniyor.

Junior Member
    Areste gercekten her gun baska bi nick cikiyor ortaya 10 yillik server gecmisime baktigimda da bu nicklerin hiçbirini ne gördüm ne duydum. Birleştirilen serverdan gelen arkadaşlarla olan istişaremizden de aynı sonuç çıkıyor ortaya. Uzun yıllardır aynı serverda oynayan insanlar bu nickleri hiç görmemişler. Birileri bunun bir yolunu bulup işi paraya çevirmiş düşüncesi de geliyor insanın aklına doğal olarak. Özel harfli nick ya serbest olmalı (belki sınırlı şekilde) ya da makul bir ücret ile ncs’si pus’a getirilmeli

Junior Member
    Arkadaş isim almak için paramı verecez ne pus ncssi.Ya herkezinki silinecek yada bizimde öyle bi hakkımız olacak tamamen haksız rekabet bu.

Senior Member
    Böyle birşey planlanmamaktadır. Boşa ümit etmeyin

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    1 yılı geçti gordiondaki asas charıma _ sebebiyle aynı kişi talip. her gördüğünde sat artık bana o charı diyor

işin ilginç yanı belli bir süre önce girilmeyen hesaplar silindi ise bukadar hesap nasıl bir anda ortaya çıktı. silinen hesapları geri almanın bir yolu mu çıktı yoksa.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    1 yılı geçti gordiondaki asas charıma _ sebebiyle aynı kişi talip. her gördüğünde sat artık bana o charı diyor

işin ilginç yanı belli bir süre önce girilmeyen hesaplar silindi ise bukadar hesap nasıl bir anda ortaya çıktı. silinen hesapları geri almanın bir yolu mu çıktı yoksa.
    Bizde onu anlamadık 2012den önceki hesaplar silindi deniliyor.Aresde inanılmaz şekilde türedi nerdeyse kişiye özel nickler çıkmaya başladı!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle aktif edilmemeli. __ charlarımız 2005 den beri kullanıyoruz ve bizler için önemli. Sırf özel nick diye bu serverlerde bu karakterlerle oynuyoruz kesinlikle gerek yok.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Eskileri bilmem de kesinlikle özel karakter kullanımı tekrar açılmamalı. Benim nickim altı harfli, başkası gelecek ::Nick:: yazacak, başkası gelecek __Nick__ yazacak. Ondan sonra o char benim değil, bu char benim değil dert anlat dur. Areste 10 tane özel nickli legolas ve dragon var. Kimin kim olduğu bile belli değil. Eskiler varken yenisine gerek yok.
    Last edited by GengaR_AreS; 05-15-2020 at 11:14 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Kesinlikle aktif edilmemeli. __ charlarımız 2005 den beri kullanıyoruz ve bizler için önemli. Sırf özel nick diye bu serverlerde bu karakterlerle oynuyoruz kesinlikle gerek yok.
    Bizene arkadaşım önemliyse ? Biz oyuna sonradan başladık diye günahımız ne ? Sadece uskoda gördüm ben özel nickli karakter satılır sacmalını... Şaka gibi resmen isimi parayla satıyorlar

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by campel1993 View Post
    Bizene arkadaşım önemliyse ? Biz oyuna sonradan başladık diye günahımız ne ? Sadece uskoda gördüm ben özel nickli karakter satılır sacmalını... Şaka gibi resmen isimi parayla satıyorlar
    kesinlikle 1 level nickli karakter 83reb char fiyatlarına satılıyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.