Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Exclamation Ardream ve Base Farm Slotları..

Merhaba,

Oyunda şu an olan Ardream ve Base farm slotlarını azaltmalı veya kapatmalısınız.

Özellikle eski sunucularda, Ardream ve Base'nın genel olarak boş olması sebebiyle veya sadece akşam saati PK olması sebebi ile, boş olduğu zamanlarda çok fazla farm yapılıyor. Hemen hemen her slotta farm yapmak mümkün.

Ardream'da 60 dakikalık Troll Farmı = 10 Bus / 2 Bes / 10 Tane mavi & mor & yeşil vb. Scrollar. Bu çok fazla.

Harita çok boş olduğu zamanlarda 'Genie' bile kurup farm yapıyorlar. Droplar azaltılsın veya kapatılsın.
    Last edited by frk5917ozky; 05-14-2020 at 09:27 AM. Reason: Düzenleme.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben yıllardır base oynuyorum basede arderam kadar farm slotu, tek slot blood seeker onun dışında cardinal var saatlik 4m kasıyorsun. Saatlik 4m orada kasacağına git zincirlikuyu metrobüste 15 dk dilen en azından gözlerin kör olmaz ve daha çok para toplarsın. Basenin slotlarına güncelleme gelmesi gerekiyor aslında, ardreamda elini nereye atsan buss atarken basede çok fazla gereksiz ve hiç bir drobu olmayan mob var. DTC, troll, troll warrior, haunga, apostle. Bu moblar tamamen çöp amaçlı duruyor basede.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Ben yıllardır base oynuyorum basede arderam kadar farm slotu, tek slot blood seeker onun dışında cardinal var saatlik 4m kasıyorsun. Saatlik 4m orada kasacağına git zincirlikuyu metrobüste 15 dk dilen en azından gözlerin kör olmaz ve daha çok para toplarsın. Basenin slotlarına güncelleme gelmesi gerekiyor aslında, ardreamda elini nereye atsan buss atarken basede çok fazla gereksiz ve hiç bir drobu olmayan mob var. DTC, troll, troll warrior, haunga, apostle. Bu moblar tamamen çöp amaçlı duruyor basede.
    Zincirli Kuyu Metrobüsün 3 saatlik dilenme getiris 500 tl kardeşim.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    dilenicek arkadaşlara zincirlikuyudan çok cevizlibağı tavsiye ederim, o slot daha iyi
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Ah su knight online bi farm online olarak gormeseniz artik

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    RLB'ler koxper yuvası olmuş vaziyette. Geceleri bir GM kontrol etse durumun vahimliğini görebilirsiniz.

Saatte 4m Cardinalin, saatte 7m civarı Blood Sekerin coin getirisi oluyor.

Senior Member
    Cevizlibağın slotları çok dağınık, moba koşarken oldukça fazla zaman harcanıyor