Results 1 to 3 of 3

Thread: Kayip itemler

Junior Member

Kayip itemler

Merhaba
    Arkadaşlar Ben Uzun Zamandır Oyuna Girmiyorum Ephesus Sunucusunda Oynuyordum Hesabım OPT ile Korunmakta Oyuna Tekrar Başlayım Dedim Hesabıma Girdim Direk Bankaya Gidip Son Sayfaya Geldim İtemleri Oraya Bıraktığımı Çok İyi Hatırlıyorum +9 No Reb HB ile +9 Fabric Setim Vardı Yeri Bile Boş 6 Kutu Boş İtemler Yok Ticket Atıyorum İtemlerim Yok Diye Gelen Cevap Direk Zaman Aşımına Uğramış :mad: Ya Ben Birşey Yazmamışım Sana Neden Direk Zaman Aşımı Deniliyor 1 coins Bile Yok Karekterde Hiç Yoksa 8 gb den Fazla Nakiitm Vardı Yan Karekterler Baktım Hepsinde Ufak Tefek Coins Varken O Karekter Neden 0 Coins Ve İtemlerim Yok Çalınması İmkansız Olan Hesabın OPT mi güvenilir Değil Yoksa Yada İtemelerine Kim erişebilir Diye Düşünürken GM ler geliyor İnsanın Aklına Ne Yanı Uzun Zaman Girilmedi Diye Hesaplarımı Boşaltıyorsunz Anlamadım Sonra Cevap Olarak Zaman Aşımı Der Geçeriz mi? Diyorsunuz Yetkili Birisi Açıklasın Lütfen

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınız ile ilgili oyun ekibinin erişmesi gibi bir şey söz konusu değildir. Bu tarz ithamlarda bulunmak forum hesabınızın ceza almasına sebep olabilir. Hesabınız hack yemiş olabilir tekrar bilet atarak inceleme talep edebilirsiniz.

Junior Member
    hack yemesi imkansız olan bir hesap nasıl hack yiyor oldu ki hack yedi neden o zaman 5 cash vererk opt yapıyoruz her oyuna girecegimizde opt girmemiz gerekiyor başkası benım yerime girebiliyorken o zaman ne gerek var bu kadar güvenliğe onu anlamadım açıklıyarak ben zaten 3 bilet attım 3 biletimede zaman aşımı denilerek cvp geldi bir açıklama yok illaki bi data vardır en azından itemelrim nasıl kayboldu onu bilsem deseki bana kardeşim sen hatırlamıyorsun bekli ama bak şu kişiye yada ş zamanda trade ile verilmiş şu ıp den girmişsin 2006 dan beri aynı leptobu kullanıyorum ben bile format atmadan önce imaj alıp öyle format atıyorum yedek hdd 13 tane imaz dosyam var gerektiğinde açıp dosyalarıma erişim sağlıyorum

Tags for this Thread