Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Vegadaki etkinlikleri kaldırın!

1+1 etkinliği artık sıkmaya başladı ne yapmak istiyorsunuz anlamıyorum elinde 10 tane pc olan adamların ekmeğine resmen yağ sürdünüz kimse farm yapamıyor mage mafyaları yüzünden üstüne bir de jr etkinliği getirdiniz bugün etkinliğin bitiş günü ve kaldırılıp kaldırılmayacağı hakkında açıklama yok kaldırın şu etkinlikleri vegadan

Senior Member enezx's Avatar
    Bitiş tarihi bugün olduğu için sadece Vega sunucusu için bir kısa restart gelebilir diye düşünüyorum.

Şuan için Discord üzerinde bgün sadece STKO bakımı olacağına dair bir bilgi paylaşıldı.
    Last edited by enezx; 05-14-2020 at 10:58 AM.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Mage mafyaları sadece yeni sunucularda değil dostum. Eski sunucularda da slotlara 7 mage 1 preist çökmüş durumda ve farm yapıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Mage mafyaları sadece yeni sunucularda değil dostum. Eski sunucularda da slotlara 7 mage 1 preist çökmüş durumda ve farm yapıyor.
    vegada adamlar 1 günde tezgah kuruyor char kasıp etkinlik onlara yaradı resmen tek pcli adamlar artık bu oyunu oynayamaz hale geldi artık bu işe el atamaları lazım

Senior Member EraJacque16's Avatar
    adam tek başına koymuş 2 partyi camp1 camp2 htb htc çift slot kasıyor, temiz para
    consume & adapt

Senior Member
    Maalesef etkinlik 1 hafta daha uzatıldı. Ayni senaryo 1 hafta daha devam..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    adam tek başına koymuş 2 partyi camp1 camp2 htb htc çift slot kasıyor, temiz para
    allah onların belasını versin

Senior Member
    Boşuna uzattılar neyse zaten dahada kişi başlamaz kasanlar arkadaşların dediği gibi 79 mageler.

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    Ares'te de aynisi. Slotun birine mage koyup, geri donuste yurumek yerine mageye tp ettiriyor. Seri seri 3lu 5li atiyor ve magesi diger slotu temizler temizlemez geri cekiyor. Gorev yapmaya gidiyoruz, ustunu doldur gel yardimci olayim diyor. MAcro mudur degil midir emin olamadigim icin kabul etmedim. 2 dakikalik gorev 10k lik item icin ustumu dolduramam. Sen 2 dakika musade et gorevi yapalim diyoruz. Musade etmiyorum slotumda diyor. Onun slotuymus
    2 BP bir sekilde gorevi yaptik. Obur slotu temizliyor magesi ger cekiyor. O gelene kadar biz 2 HTC kesiyoruz. yeni cikan 3 HTC den neredeyse 2 BP ye kutu vermiyor. Macro mudur, degil midir aklim ermedi dogrusu