Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Jackpot (coin)

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Jackpot (coin)

fark etmem yaklaşık 4 gün filan oldu hiç ama hiç coin için jackpot patlamıyor kaldırıldı mı? internette biraz aradım bir şey bulamadım.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Coin jackpot oyunda kalıcı olan bir özelliktir kaldıırlırsa gerekli duyuru yapılır

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    jrde afkları reportlamak için aldığım bir sürü video var her jr en az 1 sefer x2de olsa geliyordu şimdi hiç gelmiyor + olarak saatlerce yaratık keserken video atabilirim hiç patlamıyor. Sanırım bu da bdw ödülleri gibi size bildirimi yapılmadan kaldırıldı şu gb azaltma zımbırtısına hizmet olarak.

Junior Member
    hangi serverda oynuyorsun yeni svlerde hic acılmadı coıns jacpot zaten yani altar vega siriusda coın jacpot yok eski serverlarda var

Senior Member
    geçen gün bana ms de patladı 6m küsür para geldi bugün bir kaç kez x2 patladı

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ATEEEEES444 View Post
    hangi serverda oynuyorsun yeni svlerde hic acılmadı coıns jacpot zaten yani altar vega siriusda coın jacpot yok eski serverlarda var
    Diezde oynuyorum.

Quote Originally Posted by holefter View Post
    geçen gün bana ms de patladı 6m küsür para geldi bugün bir kaç kez x2 patladı
    O zaman bende bir sıkıntı var 4 gündür hiç patlamadı dc prede olmama rağmen. Teşekkür ederim bilgilendirme için

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    evet en azindan x2 goruyordum surekli, bir kac gundur ben de gormuyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Coin jackpot oyunda kalıcı olan bir özelliktir kaldıırlırsa gerekli duyuru yapılır
    duyuru yapılmadan kaldırıldı.

Senior Member
    ben kendim fark etmiştim. bi başkasının söylemesi ile emin oldum. siz bunu konuyu açınca da yüzde yüz emin oldum. son güncellemeden beri ne gördüm ne de bende oldu. çıktı diyen varsa da bone of devil değil bu milyonda bir atsın günde 10larca kez olan bişeydi.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    ben kendim fark etmiştim. bi başkasının söylemesi ile emin oldum. siz bunu konuyu açınca da yüzde yüz emin oldum. son güncellemeden beri ne gördüm ne de bende oldu. çıktı diyen varsa da bone of devil değil bu milyonda bir atsın günde 10larca kez olan bişeydi.
    3 farklı arkadaşıma da söyledim onlarda 13.05 ile 15-05 arasında özellikle dikkat ederek kastılar x2 dahi gelmemiş. üsttede yazdığınız gibi duyurusu yapılmadan nttgeme'e bildirilmeden yada nttgame oyunculara bildirmeden kaldırıldığına eminim bende. Yine söylediğiniz gibi devil itemi değil bu milyonda bir gelecek bende bir sürü video var jrde afkları reportlamak amacıyla alınan jrlerde en az 1 defa patlıyordu şimdi hiç.