Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    okçunun 3 lü 5 li combosu nuda elinden alırsanız geriye ne kalıyor

şu oyunda onu bunu kaldırın demek yerine hile mücadele isteyin

Quote Originally Posted by Herolisa View Post
    kusura bakma ama hiçbir okçunun legal olduğunu düşünmüyorum özellikle gordionda denemesi bedava birgün gir charınla arenaya gel anlarsın 26 oku nasıl 4 sn içinde yediğini.
    diezde okçuyum, 3 w 5 combo dışında bir şey yapmıyorum, ben legal isem başkaları da vardır, en güçlü kendi karakteriniz olsun istiyorsunuz ama bu oyunda herkesin rolü başka.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    oyundaki rollere gelirsen uzakçı dpsde 3lü 5linin ne işi var
    consume & adapt

Quote Originally Posted by Kepazeyimmm17 View Post
    diezde okçuyum, 3 w 5 combo dışında bir şey yapmıyorum, ben legal isem başkaları da vardır, en güçlü kendi karakteriniz olsun istiyorsunuz ama bu oyunda herkesin rolü başka.
    ya kardeş 26 ok atıyorlar diyorum en güçlü ben olacam demiyorum macroyu engelleyemiyorlar madem bunu engellesinler cooldown ekliyerek 4k yerine 2k vursun adam niye anlamak istemiyorsun ? sen zaten elinle oynuyorsan seni alakadar etmez konu anlamadım gitti.

Quote Originally Posted by holefter View Post
    okçunun 3 lü 5 li combosu nuda elinden alırsanız geriye ne kalıyor

şu oyunda onu bunu kaldırın demek yerine hile mücadele isteyin
    3-5 okunu elinden alın demiyoruz 2012-2013 yıllarındaki gibi cooldown eklesinler dönme süresi çünkü macro ile gerçekten cok fazla ok atiyorlar hemde çok hızlı !

Senior Member
    26 ok meselesi dkc nin patlmasından bahsediyor olmayasınız

Senior Member
    adamlar macro sayesinde 8 ok birden vuruyorlar bazıları abartmış 16 ok birden vuduruyor kaç tane video çekip attım kscler attım hiç biri hakkında yaptırım olmadı koxptan farkı yok bu adamların bir firma ile anlaşın bir kod ile macrolu mouselar knight online da çalışmasın artık önüne geçin bu durumun