Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Macro Kullanan Okçular Hakkında Şikayet !

Artık bıktık bu adamlardan adam 3 snde 4k vurabiliyor okçunun 3-5 okuna tekrar cooldown eklemeyi planlıyormusunuz ? Lütfen gerçekten bıktık !.

Senior Member enezx's Avatar
    Şuan zaten eskiden olduğu gibi bir colldown mevcut sadece skill barda dönmüyor. Üst üste 5li ok atılmadığı için 3-5 deniyor.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

hayir mevcut değil adamlar g300s veya türevi farelerin macroları ile hic durmadan 26 ok atabiliyorlar!.Eskiden 3-5 ok'un dönme süresi vardı minör gibiydi bir nebze engelliyordu niye kaldırıldı anlamış değilim 26 ok yiyorum 3-4sn içinde pes ya !.

14k hp li priestleri bile 14-15sn içinde yatırabiliyorlar koxpdan ne farkı kaldı ?

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by Herolisa View Post
    hayir mevcut değil adamlar g300s veya türevi farelerin macroları ile hic durmadan 26 ok atabiliyorlar!.Eskiden 3-5 ok'un dönme süresi vardı minör gibiydi bir nebze engelliyordu niye kaldırıldı anlamış değilim 26 ok yiyorum 3-4sn içinde pes ya !.
    Aynı şeyden bahsediyoruz. Eskiden görünüyordu sadece görüntüsünü kaldırdılar şuan bir cooldown olmasaydı seri seri 5li ok atılırdı.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    başlangıç animasyonu-hasar anı-bitiş animasyonu süreleri dengelenmeli. bu sürelerin toplamına göre bow ile yapılan saldırılar oyundaki "slow" hızında olmalılar. fakat başlangıç animasyonu aşırı kısa olduğundan hasar anına gelindiğinde bitiş animasyonu kesildiğinde ortaya çok seri vuruşlar çıkıyor.
    consume & adapt

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Aynı şeyden bahsediyoruz. Eskiden görünüyordu sadece görüntüsünü kaldırdılar şuan bir cooldown olmasaydı seri seri 5li ok atılırdı.

Dostum adamlar zaten seir seri 26 ok atıyor napsın 5 li oku

Quote Originally Posted by Herolisa View Post
    Dostum adamlar zaten seir seri 26 ok atıyor napsın 5 li oku
    5 ve 3 ten nasıl 26 çıkardınız? sanırım seri 24 falan demek istiyorsunuz, arkadaş da diyorki seri 30 atarlardı 5li ok kullanıp, istediğiniz kısıtlama ile legal oyuncular ne hale gelecek düşündünüz mü? ağlaya ağlaya oyunun her şeyini törpülettiniz.

3 sn içinde 3-5-3-5-5-3 yiyince 26 ok ediyor güzel kardeşim

Quote Originally Posted by Kepazeyimmm17 View Post
    5 ve 3 ten nasıl 26 çıkardınız? sanırım seri 24 falan demek istiyorsunuz, arkadaş da diyorki seri 30 atarlardı 5li ok kullanıp, istediğiniz kısıtlama ile legal oyuncular ne hale gelecek düşündünüz mü? ağlaya ağlaya oyunun her şeyini törpülettiniz.
    kusura bakma ama hiçbir okçunun legal olduğunu düşünmüyorum özellikle gordionda denemesi bedava birgün gir charınla arenaya gel anlarsın 26 oku nasıl 4 sn içinde yediğini.