Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member EraJacque16's Avatar

Mage Master 0 Skilli

yıl 2020 oldu bence artık diğer classlarda olduğu gibi magede de bir master 0 pasif skilli olmalı

Senior Member enezx's Avatar
    Şöyle bir master-0 pasif skilliniz yok mu?

what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

mana %30un altına inince, %20 mana yenileme hızı veriyor, yani ayakta 30 doluyorsa mana 36 doluyor mana %30 altında ise. ben var saymıyorum açıkcası. iş olsun diye yazılmış, diğer joblarla karşılaştırılamaz bile.

Senior Member enezx's Avatar
    Magelerde genelde hp zaten düşükken, hp değeri yüzde 30'da master patlamasının anlamsız olacağını düşünüyorum.
    Sizin nasıl bir öneriniz var? Mp kritik seviyeye indiğinde size göre nasıl bir iyileştirme gelmeli?
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence buna şöyle bir rework gelebilir, nasıl warriorlarda %20 def artıyor asaslarda %20 resist artıyorsa buda bir avantaj sağlayacak şekilde düzenlenebilir. Veya magede hp %30 un altına inince toz gibi %20 magic damage arttıran bir şey aktif olabilir toz üzerine ilave şekilde böylece çakışmada olmaz. Full hp de staffla 500 vuran bir mage %30 un altında 600 vurabilir gibi gibi.

HP az olsa da master devreye girdiğinde verilen özellikleri daha iyi olursa o açığı kapatabilir. ille de MP de devreye giricekse de %30 altına indiğinde patlayıp %20 mana doldurabilir mesela 30-40sn. bekleme süresi de olabilir, en azından bir işe yarar.
    consume & adapt

mana çekme yiyince kalan son canla gate atmanı o sağlıyor ama diyim sana

ayakta mp regen 4-5 sn.de bir olur. 0'lanmış manayla ve %50 altı hple 5sn yaşayıp birde el kaldırıp gate atamazsın.
    consume & adapt

Moderator NightOwl's Avatar
    Katılıyorum, düzenleme getirilmelidir. Konu içerisinde belirtilen öneriler benim fikrimce uygun.

Senior Member
    Tamamen anlamsız bir beceri. Diğer master pasifleri ile karşılaştırmak bile saçma. Ne düşündüler acaba bunu böyle yaparken merak ediyorum . Değişmesi gereken bir skill.