Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Account Creation Absule

id : x
    account creation absule hatası alıyorum hesabımda karakter yok diye hatırlıyorum oyuna giriş id : x yardımcı olursanız sevinirim
    Last edited by SkCLucky; 05-13-2020 at 02:42 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Bu hata, gün içerisinde fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir uyarıdır.
    Destek bileti yollaman gerekiyor.
    Destek bileti yollamak için tıklayın.

Junior Member
    ayrıca telefon numaramıda yeni sunucu kayıt edemiyorum kullanılmış diyor yeni numaram yok yardımcı olursanız bu konu ile ilgilide çok sevinirim yeni sunucu kaydı yaparmısınız açabilirmisiniz ( yakın çevrem yok numarasını kullanabileceğim )

Junior Member
    destek bileti gönderebilmek için npoint yüklemem gerekiyor ancak , yeni sunucuya kayıt olamıyorum , yakın çevremden alabileceğim bir numara yok , aktif olan numaram zaten kayıtlı yardımcı olursanız sevinirim , yeni sunucu kayıt oldu gösterirseniz çok sevinirim

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hakankonya View Post
    destek bileti gönderebilmek için npoint yüklemem gerekiyor ancak , yeni sunucuya kayıt olamıyorum , yakın çevremden alabileceğim bir numara yok , aktif olan numaram zaten kayıtlı yardımcı olursanız sevinirim , yeni sunucu kayıt oldu gösterirseniz çok sevinirim
    Benim herhangi bir yetkim bulunmuyor, sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. Kendi cihazınız ve hattınız ile zaten NTT Now' a kayıt olduysanız tekrar kayıt olmak için başka bir cihaz ve hat gerekiyor diye biliyorum. Kayıtlı gösterme diye bir durum yok maalesef.

Senior Member
    Merhaba,

üyelik bilgilerinizi bu tarz herkese açık platformlarda paylaşmamalısınız.

Bu tarz durumlarda destek ekibine ulaşmalısınız.