Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Mod Secimi Hk.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Merhaba

Bu konu hakkında yazacak bir şey bulamadım iyi forumlar
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member FFferik16's Avatar
    Umarım burada zaten aktif olanlar arasından seçilir, çünkü şu an bu kadar göze sokularak yerli yersiz bu kalıpları kullananlar insanlara yardımcı olmak veya konuyla ilgili görüşlerini belirtmek falan istemiyorlar, sadece mod olmak hatta pastadan ufak da olsa pay almak istiyorlar. Bir yerde de ikiyüzlü çıkarcılık kazanmasın. He ama olur mu? Sanmam.

Gereksiz alıntıları önlemek adına belirteyim, ben başvuruda bulunmadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Umarım burada zaten aktif olanlar arasından seçilir, çünkü şu an bu kadar göze sokularak yerli yersiz bu kalıpları kullananlar insanlara yardımcı olmak veya konuyla ilgili görüşlerini belirtmek falan istemiyorlar, sadece mod olmak hatta pastadan ufak da olsa pay almak istiyorlar. Bir yerde de ikiyüzlü çıkarcılık kazanmasın. He ama olur mu? Sanmam.

Gereksiz alıntıları önlemek adına belirteyim, ben başvuruda bulunmadım.
    Katılıyorum. Ortada olan sorunlara insanlar çözümler üretmeye çalışırken kopyala yapıştır cevaplarla laf kalabalığından öteye gidemiyorlar. Acaba kimi örnek alıyorlar.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Amaç insanlara yardım etmek olmalı, bildiğim kadarıyla zaten moderatörler bu işi gönüllülük esasına göre yapıyorlar. Robot copy-paste yaparak yardımcı olan birisindense daha samimi olarak insanlara yardım eden birisinin seçilmesi taraftarıyım.
    Last edited by FEROBERTOTV; 05-12-2020 at 06:10 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    sadece mod olmak hatta pastadan ufak da olsa pay almak istiyorlar.
    Hangi pasta o ben de payımı alayım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Geçen gün buna benzer bir yorum da ben yapmıştım Scorp Lion tersler gibi bir cevap vermişti Yazdığım şey de adamların 1 haftada 1k post kasmalarıydı... Yardımcı oluyor olsalar eyvallah. Ama adamların yaptığı şey şu...

-Kullanıcı: konusu ve sıkıntısını içeren post...
    -Moderatör adayı : Merhaba ! şunu şunu yapabilirsiniz.
    -Farklı bir moderatör adayı : Bir üsttekini alıntılıyor ve merhaba ! alıntı mesajı uygulayabilirsiniz.
    -Diğer moderatör adayı : Üstteki postları alıntılıyor ve merhaba ! bunları uygulayabilirsiniz.
    -.......

+ Moderatörlüğü Merhaba ! yazmak sanan insanları moderatör yapacaksınız Aynı konuya aktif moderatör cevap vermiş. Altına enezx ve nightowl 2 satır üstündeki aktif moderatörün cevabını alıntılayıp merhaba ! moderatörlerimizden birisi bu sorun hakkında bu şekilde bir açıklamada bulunmuştu incelemenizi öneririm. diye cevap yazmışlar Kardeşim 2 satır üstte yazdığını zaten biz de görüyoruz ne diye 2 satır altına aynı postu alıntı yapıp cevap verme peşindesin ?

+ Bu arada moderatör adayı arkadaşlar engel sistemi o şekilde çalışmıyor çoğunuz engellisiniz ama yorumlarınız "engelli de olsanız" ignored olarak gizli-görünür şekilde kalıyor forum konularında lütfen forum kirliliği yapmayı kesin artık.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hangi pasta o ben de payımı alayım
    Lütfen yine hemen çok farklı yerlere çekip ima etmediğim şeylerle beni yargılamayın Merak etmeyin olumsuz ve sır gibi saklanan bir şeyden söz etmedim çok kez dile getirilen bir şey.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Dediğim gibi aramızda bu işi bir beklenti karşılığında yapan yok ancak NTTGame tarafından bize küçük hediyeler veriliyor. Bunlar takımımızı motive etmekte oldukça etkilidir. Örneğin hepimizde Knight Online kupaları, anahtarlıkları, kalemleri, mouse padleri ve hoodiesi vardır. Bir çok kişi için hiçbir anlam ifade etmeyebilir ama ben hayatım boyunca hepsini saklayacağım. Bunun haricinde yayıncılara verilen destek benzerinde pus eşyaları hediye ediyorlar ama bunu gözünüzde büyütmeyiniz

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Merhaba,

Seçimlere mühürsüz postların da dahil edildiğini düşünüyorsanız 1'i, mühürsüz postların aynı zamanda gereksiz olduğunu düşünüyorsanız 2'yi, sen ne anlatıyorsun be değişik diyorsanız Genel Tartışma bölümüne dönmek için 0'ı tuşlayınız.

İyi forumlar.

Member LaineTh's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    XxSEExNOxEVILxX
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yıllardır neredeyse her konuyu okurum. Gerektiği yerde sadece yardım edebileceğime veya görüş desteklemek için cevap yazıyorum. Ama gerçekten artık bu durum çok can sıkıyor her girdiğim konu da belli başlı kişilerin her şeye alakalı-alakasız cevapları yüzünden 3-4 gündür forumda geçirdiğim süre azalmaya başladı. Post kasmak adına mı yapılıyor yoksa şu seçimler için mi anlamadım. Bir an önce sonuçlansa da bizde rahatlasak.

not: Post sayım hala 2 harfli ve başvuru dahi yapmadım. Lütfen başka yerlere çekmeyin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Endişelerinizi anlıyorum ancak unutmayınız ki bu bir test süreci olacak ve sadece bu test sürecini başarıyla geçenler moderatör olabilecekler. Şu an için isimleri netleştirmek için çalışmalara devam ediyoruz.

Normal koşullarda mod gibi davranmak ya da mod tarzında cevaplar vermek yasak. Ancak bu süreçte adayların kendilerini ön plana çıkarmaları için buna tolerans gösterdik. Bu tür şeylere çok takılmayınız, her şey kontrol altında
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.