Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Bu oyun gelişmez salın. Belki Khenarth yaparsa bişiler yapar. Gerisi fasafiso.
    Her oyunda hile var hile engellenemez o yüzden birşey yapmaya gerek yok zihniyetinde yöneticeler var. O yüzden kasmayın fazla .

arkadaşlar gerekli her şeyi diğer bilgisayarıma kurdum eğer olurda konum ve ben forumda sağ kalırsak sizi bilgilendireceğim buradan günlük yahut 2 günde 1

Senior Member
    Quote Originally Posted by Leonidas91225 View Post
    arkadaşlar gerekli her şeyi diğer bilgisayarıma kurdum eğer olurda konum ve ben forumda sağ kalırsak sizi bilgilendireceğim buradan günlük yahut 2 günde 1
    İyi haberlerini bekliyoruz

Junior Member
    2 hafta kadar önce adamın biri chaosta 2. ile arasında 30 kill kadar fark açtı ve 1. oldu. Ben de bunun ekran görüntüsünü aldım ve şahsa pm attım seni reportlıcam diye, kendisi de bana "He kullanıyorum banlat bakalım" gibisinden cevap attı ve bunun da görüntüsünü aldım. 2 görüntüyü de cr ye yolladım. Bana dönüş olarak yolladığınız resimlerden birşey çıkartamayız video gönderin dediler. Yaw kardeşim siz ne işe yarıyonuz o saatte toplasan 120 kişi giriyor 6 tane chaos eder. Gir chaos a izle milleti çok mu zor. o günden beri girmiyorum artık chaoslara pk kombo niyetine girelim dedik onun da içine etmişler.

Banned
    Çözüm basit binlerce kez yazıldı yapılmıyor.

Genie makro, chaos koxp, bahçe ittifak farm, pazar işgalci çoklu pcler, gb item satışı bu denli fazlaysa hiçbir şey yapılmadığı için.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Bu dönemin koperleri gayet akıllı düşün, saatde 25 m demişsin ortalama ama bütün hak hukukları fes eden bir kozper altar için konuşalım 3 servere 2şer yada 3er çar soksun bunları sıralı tıklayarak aynı pt e sokmasın gerçi soksa da fark etmez ilk sıra 3 mavi veriyor 3 er chardan 9 char bunların herbiri alsa mavi kutu buda en alt limit, her sw e 6 charda sokup farklı pt lere sokabilir düşün getirisini, günde kaç tane var chaos var hesap edin sonrasında bu charları drakiye sokar kesebildigine keser cıkar yada bekletir charı düşnücem chaos haksız kazanç kapısı, kazananlarına günde 15m gelecek şekilde exp ve hp mp pot vermesi drakide aynı şekil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Leonidas91225 View Post
    4-5 tane gariban birbirimize zulüm ede ede ilk 4 e girmeye çalışıyoruz elle bizde
    Istemsizce guldum yani bi durum bu kadar iyi aciklanir ) harbiden de 4. Luk icin bogusuyoz yukarisi yalan oluyor zaten

Member
    Infractions
    0/2 (5)
    umursamıyorlar bile milyonlarca video attım banlamıyorlar bile BENİM GÖREWİM DEĞİL HİLE KULLANANI YAKALAMAK KARDEŞİM KENDİ İŞLERİNİ BİZE YIKAMAZLAR... uğraşmak istemiyorlarsa önlem alsınlar ben çok şikayetçi oldum da forumdan banladılar gm de razı hile kullanımına

bakın yemin ederim çok değil bana 3 günlük GM lik versinler ve performansımı izlesinler sadece geceleri ve kaoslara girseler günlük aktif olarak ortalama 50 60 koxper yakalarım o kadar ama o kadar kolay ki oynadığım server rahat bi nefes alır.

gercekten uzuluyorum yani goz gore gore neden hala bi cozum getirilmiyo Mgameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast