Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Rogue sınıfının biraz güçlenmesi gerekmiyormu?

Bu oyunu yıllardır severek oynuyorum hepte asas oynamadım .Maalesef şuan oyun mage ve warirların oldu akşam saattlerinde asasların czde hiçbir şansı olmuyor. mageler yıllardır onlar bizden çekinirdi şimdi biz mage party gördükmü kaçıyoruz,damage atabildiğimiz 3 tane skilimiz var gerisi çöp bide bunlar sekmezse oyunun dinamaiklerini değiştirmiycek asasıda çöp karakter olmaktan çıkarcak bazı güncellemeler gelebilir.Critik bastığımızda skillerin sekmemesi gibi vs.

Senior Member
    Simdi sen 3 asas 1 pt mageden kacip sikayet ediyorsan hatalisin... ki aksam saatlerinde Mageler en az 1 pt geziyor ayrica sen 1 pt asas 1pt mage nin kafasina git zaten olmen gerekiyor gene alan skillerinden dolayi.... defi as olan ikinci sinif rogue.... 1pt mage nova ile rogueyi dusuremicek ise Silsin oynamasin oyunu (item farkini yok sayarak yaziyorum job uzerinden)

Senior Member
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Simdi sen 3 asas 1 pt mageden kacip sikayet ediyorsan hatalisin... ki aksam saatlerinde Mageler en az 1 pt geziyor ayrica sen 1 pt asas 1pt mage nin kafasina git zaten olmen gerekiyor gene alan skillerinden dolayi.... defi as olan ikinci sinif rogue.... 1pt mage nova ile rogueyi dusuremicek ise Silsin oynamasin oyunu (item farkini yok sayarak yaziyorum job uzerinden)
    Tam parti asasdan bahsediyorum,1 parti gezen mage ekip yok zaten 4 partiye kadar çıkıyor.

Senior Member ardinal's Avatar
    Quote Originally Posted by has_zcB2hUxb View Post
    Bu oyunu yıllardır severek oynuyorum hepte asas oynamadım .Maalesef şuan oyun mage ve warirların oldu akşam saattlerinde asasların czde hiçbir şansı olmuyor. mageler yıllardır onlar bizden çekinirdi şimdi biz mage party gördükmü kaçıyoruz,damage atabildiğimiz 3 tane skilimiz var gerisi çöp bide bunlar sekmezse oyunun dinamaiklerini değiştirmiycek asasıda çöp karakter olmaktan çıkarcak bazı güncellemeler gelebilir.Critik bastığımızda skillerin sekmemesi gibi vs.
    Ben akşamları arada Domenicoyu izliyorum, itemlide itemsizde döktürüyor maşallah. Rogue sınıfı şuan dengeli gibi geliyor bana. Oyunculuk, takım, oyun bilgisi gibi faktörlerde var. (mainim rogue)

Senior Member EraJacque16's Avatar
    isteğin ne 1 party nova yiyip ölmemek mi

Senior Member
    Quote Originally Posted by ardinal View Post
    Ben akşamları arada Domenicoyu izliyorum, itemlide itemsizde döktürüyor maşallah. Rogue sınıfı şuan dengeli gibi geliyor bana. Oyunculuk, takım, oyun bilgisi gibi faktörlerde var. (mainim rogue)
    Verdiğin örnek adam solo atıyor ayrıca ares ayarı itemle yeni servarda oynuyor, vurduğu adamlarda fp 7 8 shard var,gelsin öyle rosetta destanda oynasın bakalım.Asasın işi solo atıp kendinden daha ezik farmcıları kesmek oldu sadece şuan zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    isteğin ne 1 party nova yiyip ölmemek mi
    Hayır bizim spike ne kadar eskiyorsa onlarında novası o kadar sekebilir mesela istediğim bu tarz birşey,skili seken tek job rogue.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    7 mage nova düşse 3ü sekse mis gibi, old takılı adamlar bile düşmez

Senior Member
    güldüm sadece

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Mage skili seker mi ya ? kafana nova düşecek ama hasar almayacaksın ?
    gerçek hayattan düşünelim elinde bıçakla adama koştun vurdun adam kaçtı seker.
    bıçağı istediğin yere denk getiremedin daha az hasar alır.