Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Angry Etkinliklerde alt+f4 yapan oyuncular

bdw, jr gibi etkinliklerde alt+f4 çeken oyunculara neden bir ceza gelmiyor? 3-5 gün etkinliklere katılamama gibi. her etkinlikte aynı tip insanlarla karşılaşmaktan bıktım. sabah 7de alarm kuruyorum kalkıyorum zevk alarak oyun oynamak için, oyundan soğutuyorlar. bunun için bir yaptırım bekliyoruz afk kalan oyuncuların ksclerine daha dikkat edilmesine ve alt f4 çeken oyunculara bi ceza uygulanmasına. YETER!

eyvallah her çıkana değil de (dc yiyen olabilir )hadi geberin inşallah kaybedin diyip çıkanlara kanıt olanlara bi ceza verilmeli,

Senior Member enezx's Avatar
    Peki sizin internetiniz gitse, oyundan düşseniz ve bunun için etkinlik engeli yeseniz kendinizi nasıl aklayacaksınız ben çıkmadım dc oldum diye?
    Etkinliğe girip afk kalanlara en ağır cezalar verilsin tabii ki ama her çıkan suçlu olmayabilir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Herkes Alt+F4 çekmiyor olabilir. Alttan ekstra olarak bunu kanıtlayacak kendi sözü olmadığı sürece birşey yapamazlar ama dediğim gibi adam sizden bişey olmaz diyip çıkıyorsa tabiki diğer oyunculara bu haksızlık ve cezai yaptırım uygulaması olmalı.

1 aydır günde 3-4 etkinliğe giriyorum dc sayısı yok denecek kadar az ama en az 3 etkinlikte bu tip insanlar var nadir de olsa kurunun yanında yaş yanacak insanlar bunu yapmaya yanaşmayacak

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Alt + F4 çektiğini nasıl ispat edecekler ? Adamın neti koptu ve oyundan düştü diyelim, haksız yere ceza almış sayılmayacak mı ?
    Tek sen alarm kurup kalkmıyorsun, senin gibi o saatte oyunda olan onlarca kişi var.
    Açıkcası JR'ye girişlere düzenleme getirilmedikçe pek kızamıyorum o kişilere. Adam 50 dakikasınını kaybetmenin kesin olduğu bir JR'ye harcamak istemiyor belli ki.
    I am a normal guy who wants a normal life.

heal at dediğim insan "hee hadi oyna atmıyom deyip alt f4 atıyor", bir kere moba yatıyor priye sövüp alt f4 atıyor. ben nerdeyse her girdiğim jrde karşılaşıyorum size denk gelmiyorsa girin vegada 1 ay deneyin

haksız yere ceza alacak ayda belki bir defa ki bu yok denecek kadar az olan bişey ama her gün günde en az 2 kere haksızlığa zaten uğrayacak böyle tipler yüzünden hangisi daha mantıklı ayda yılda bir defa 1 kere haksızlığa uğramak mı günde 2-3 defa uğramak mı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    JR'de ceza alınacak kriterler bellidir. Etkinlikten çıkan birisine ceza verilemez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ben geçen yaptım areste giriyorum priest yok zaten adamlar sanki aresin ilk haftası gibi itemli takılıyor ben neyin mücadelesini verebilirim ki birileri gem kasıp tl yapayım harçlık olsun kafasıyla girip faydasız kalıyor ben gem kasıp ya cash ya chara rebirth basma parası olarak kullanıyorum ki charım hazır olunca pk atayım