Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry FT girmeye çalışırken magelerin yaptığı ''adamlık''

ft girmeye calıştığımızda son 10 saniye kala npc üstüne dragon atan mageler hakkında bir işlem yapmayı düşünüyor musunuz acaba ?

Senior Member
    Ya dragon neye engel oluyor npc tiklarken anlamıyorum B ye bassaniza dragon gelmiyor ki B ye

Senior Member
    PCniz kötüyse değiştirin dragonda atsalar 100lerce insan iç içede girse npc ye tıklanıyor pc nini yükseltin

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    b ye basın npc tıklar iken azıcık geliştirin kendinizi

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ya dragon aciyorsunuz yada olayin farkinda degilsiniz. Asiri gorsellikte dolayi goz yoruluyor npc yakalmak zorlasiyor herkes ic ice giriyor baska birisine takilabiliyor karakterin cunku npc gormeden basiyosun. Asil sorun npc icinde kopek acmalari surekli ona tikliyorsun. Oyuncu seviyesi ne kadar dusuk ya her konuyu insanlarin rahatsiz oldugu her seyi hemen sulandiriyorsunu. Tabi bunun asil kaynaginda bu isten ekmek yiyen vasifsizlar oldugu icin normal.

Junior Member
    Ordayken tıklamanızı gerektiren bi durum yok 5dk erken gelip NPC yi acıp uzaklaşıp tıklayabilirsiniz. Yok ben makrosuz giremem derseniz o ayrı bi dert tabi

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tristessa View Post
    Ordayken tıklamanızı gerektiren bi durum yok 5dk erken gelip NPC yi acıp uzaklaşıp tıklayabilirsiniz. Yok ben makrosuz giremem derseniz o ayrı bi dert tabi
    Seri tik anlayisin makromu ? Makro yerine pc iyi ise sen elle tiklarsan daha seri olur. İkincisi uzaklasip napicaksin ustten yazi gecmesini gorup oylemi tiklicaksin ? Millet saniye biliyor ona gore tikliyor seri tiklamaya mahkumuz zaten oda pc iyi oldugu icin. Makrocularla ugrasmak istiyor yada laf atmak istiyorsan basta aoc olmak uzere 8 char sokup 2 chara atak yaptirip gerisini kenarda oturtan adamlara karsi bu konusmayi yapmani tavsiye ederim.

Arkadaşın demek istediği ile buraya yorum atanların ne amaçla yorum atmak istediği arasındaki farkı , dışarıdan OBJEKTİF bir şekilde bakan herkes anlayabiliyor.

1. Eski sistem bilgisayarlarda bu tip durumlar extra takılmalara ve FPS düşmelerine sebep oluyor fazlasıyla.
    2. Dragon atmakla ne değişiyor gibi lüzumsuzca yapılan yorumlarda, arkadaş ne amaçla atıyor o dragonu tam da o saniye ? Kasıt belli burada. İnsanların eventlara girmesini engellemek kendi çıkarına.
    3. Kimse sizin egonuz ve çıkarınız için bütçesini zorlayıp yeni pc almak zorunda da değil. Herkes sizin gibi güncele yakın sistemlerle oyunu oynamıyor olabilir ki itemi olup Pc'si ortalama üzerinde olmayan belli kesim vardır elbette.
    4. Ben de bir mageyim ve bu yapılanları kesinlikle tasvip etmiyor ve her seferinde gereken cevabı veriyorum o şahıslara.

Kimsenin oyunu, kimsenin zevki, zamanı , emeği ile oynanmasına müsade etmem ve gerekeni yaparım.

Saygılar.
    Last edited by Damned_; 05-10-2020 at 11:20 AM.