Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

2005'den beri ilk defa hapis yedim !

Geçenlerde beni 3 kere exe yatırıp slota kavgası yapan bir eleman vardı sonrasında drop alamayınca 14 aydır ben bu slottayım sana yedirmem diye whisper yazdı. Bu arkadaş mob çekmeye devam etti ben de çektiği mob bana vurmasın diye hide basıp bekliyordum.
    En son alakasız bir şekilde mob çekti sonra genie açıp kendini yatırdı.
    Bana da ben 30 milyon exp kaybettim sen çarını kaybettin yazdı yok eğer 2 çar için 40 m vermezsen premiumlu hesabın gider yazdı.
    3 gün önce 7 gün ban ve jail cezası yedim. Ticket attım bir cevap bile yok. Aynı konu için atamıyorum diye bekledim halen cevap yok.

İllegal program kullanayım hesabımı direk silin sesim çıkmaz. Ama cevap vermeden böyle bir şey yapılmaz. Hadi jail cezası verdin ben artık bu oyunu oynamak istemiyorum çarın üstündeki itemleri satmama izin verin itemlere hapis koyma yetkisini kim veriyor.

Junior Member
    Elbet bir şey yapmışsındır o yüzden hapise gönderilmişsindir. Sebepsiz suçsuz birisinin hapise gönderildiğini görmedim.

Senior Member
    Merhaba,

sebebsiz yere ceza almamışsındır

khenarth gelir tek atar dikkat edin

Senior Member
    Charı hapisten çıkar itemleri sat bırak bu kadar kolay. Ayrıca bu tür ban +jail olması için sağlam bir video olması lazım. Demekki bir şey yapmışın ki ceza almışın.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Karşı tarafta kanıt olmasa ban yemezdin. Sen de bu yazdıklarını kanıtlarsan durumu değiştirme imkanın olabilir ama kanıt olmadan durumu değiştirmen pek mümkün değil.

Senior Member
    Şunlara bak sebepsiz yere yememişsindir diyorlar yazık...öyle bir kötü durum ki 3 kere yatıyorsun kanıt yok neden 24 saat video çekmiyorum başınıza gelir ben de derim sebepsiz yere değildir.

Quote Originally Posted by Cessna172 View Post
    Elbet bir şey yapmışsındır o yüzden hapise gönderilmişsindir. Sebepsiz suçsuz birisinin hapise gönderildiğini görmedim.
    Bir gün başına gelince anlarsın anyayı konyayı

Senior Member enezx's Avatar
    Eğer bahsettiğiniz konuşmaların videosu veya ksc si olsaydı hem siz suçsuz diye cezadan aklanırdınız hem de karşı taraf belki de sınırsız banlanırdı gm kandırma cezası hafif değildir sanmıyorum. Ama bu şekilde tek taraflı bir kanıt var ortada, karşısında da sadece sizin ben masumum sözleriniz olunca en doğru karar karşı verilmiş gibi görünüyor.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

İtirazlar bilet üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamamaktadır. İlgili kategoride yoğunluk var ise biletin süresi uzayabilir.

Diğer bir konu ise gönderilen biletin "cevap ekle" butonuna basarak güncellemek veya önceki bilet sonuçlanmadan yeni bir bilet gönderilmesi durumudur. Bu eylemler yapıldığında bilet sıranız otomatik olarak sona taşınır ve gelecek olan yanıtın süresi uzamış olur. Genelde kullanıcı "Biletim ne durumda?" diye güncellemektedir. Sabırla gelecek olan yanıt beklenmelidir.

Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmıyor. Biletler mesai saatleri içerisinde kontrol edilmektedir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

İyi forumlar.