Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Angry Sayın Yöneticilerden Patheoz, Eryudes veya maglorex konuya lütfen

Discord kanalı açıldığı günden beri elimden geldiği kadar Rosetta server için illegale mücadele veren biriyim. Sizlerde bunu çok iyi biliyorsunuz.
    Discord kanalından 1 aylık askerlik sürecimde düşürüldüm ve discord kanalında üyelik işlemleri için soru sordum ve Peratis ( moderatör)
    Herkesin yok bilmem ne güvenilir üye olmasına gerek yok tarzı artis artis söz sarfettiler ve bilgisi olmadığı bir konu için beni discord kanalından uzaklaştırdı.

Mademki dedim Rosetta servera gel illegal kesime bak yazdım sonra suçlu tutuldum. Bende elimden gelen ilgi ve alakayı bırakıyorum .

Lütfen böyle moderatör olacağına olmasın.
    Discord kanalınızıda artık kullanmayacağım alakanız için teşekkür ederim. Siz müşterilere ve oyunculara karşı alakanızı böyle gösteriyorsunuz demek ki .
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Efsanevi_Kahraman View Post
    Discord kanalı açıldığı günden beri elimden geldiği kadar Rosetta server için illegale mücadele veren biriyim. Sizlerde bunu çok iyi biliyorsunuz.
    Discord kanalından 1 aylık askerlik sürecimde düşürüldüm ve discord kanalında üyelik işlemleri için soru sordum ve Peratis ( moderatör)
    Herkesin yok bilmem ne güvenilir üye olmasına gerek yok tarzı artis artis söz sarfettiler ve bilgisi olmadığı bir konu için beni discord kanalından uzaklaştırdı.

Mademki dedim Rosetta servera gel illegal kesime bak yazdım sonra suçlu tutuldum. Bende elimden gelen ilgi ve alakayı bırakıyorum .

Lütfen böyle moderatör olacağına olmasın.
    Discord kanalınızıda artık kullanmayacağım alakanız için teşekkür ederim. Siz müşterilere ve oyunculara karşı alakanızı böyle gösteriyorsunuz demek ki .
    bende gelıp soru sordum guvenılır uye benı kanaldan attırdı . ozelden maıl atıp anabacı sovdu.
    başka bıseferınde gene soru sordum busefer gamesdespot benı attı. yardımcı olmuyorlar artıslık yapıolar .

Moderator NightOwl's Avatar
    Arkadaşlar discord kullanıcı adınızı örnek veriyorum "asdasd#1111" şeklinde buraya yazarsanız, yanlış bir atma durumu varsa gerekenleri yaparlar diye düşünüyorum.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    normalde inanmazdım ama bende 2 3 haftadır oyun oynayamadığımız saldırılar zamanında sadece sohbet kanalı açıkken küfür hakaret yazmadan sunucu güvenliğinin olmadığını ima edip "keşke sunuculara ddos talia taksaydınız" yazdım diye sohbet kanalında gm tarafından ban yedim biz onlara değil onlar bize karşı sinirli oluyor

Senior Member
    Ben de deacona özelden bir video attım diye "beni neden rahatsız ediyorsun?" diyip banladı :ASDASD

Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Sonuçta Discord kanalı üzerinden küfür olmadığı süreç hakaret kişiye olmadığı süreç uzaklaştırılamaz bunu sayın Patheoz , Khenarth önceleri hep belirtirdi maksat burada sohbet birşeyler sormak veya illegal aktivite varsa bunu yetkililere hızlı iletebilmek üzere açılmış bir kanal.

Soruyorum AyDOS' dan rahatsızlık duyanlar mı var diyorum kendi kendime.

Umarım Patheoz , Khenarth , Maglorex ilgilenecektir bu mağduriyet ortadan herkes adına kaldırılacaktır. Ama dediğim gibi artık kullanmayacağım bu ortamı Moderatörler kendi kafalarına göre kullanıyorlar.
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.

Junior Member
    Adamin hakkina girmişler valla.

Senior Member
    Modlar çok fazla işe yaramaz postlar yazmaya ve saygısızca konu kapatmaya başladılar. Cr de konu duruyor 1 hafta olacak pazartesi günü. Nasıl iş ama bu.

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Arkadaşlar discord kullanıcı adınızı örnek veriyorum "asdasd#1111" şeklinde buraya yazarsanız, yanlış bir atma durumu varsa gerekenleri yaparlar diye düşünüyorum.
    Onlarda yanlış olmaz. Yanlış yapmazlar.

Registered Users
    Selam,

Sanırım sen AyDOS'sun. Askerden döndükten sonra güvenilir üyeliğinin düştüğünü ve diğer başvurunun üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala onaylanmadığını söyledin, ben de bu tür işlemlere Clutaah bakıyor diyip ona yönlendirdim.

Sonrasında Rosetta'ya girip slotlara bakmamı söyledin, ben de ben moderatörüm, slotlara gelip bakamam çünkü benim hapis ya da ban yetkim yok, GM değilim dedim. En sonunda moderatörleri artist olmakla itham edip, oradaki diğer üyelere sardın. Mute atacağımı söyleyip uyarmama rağmen nabzı düşürmedin ve sonunda da sunucudan uzaklaştırmak yerine mute attım. Kimse orada seni suçlu tutmadı ya da kimse sana artist artist konuşmadı.

Olay bundan ibaret. Discord'da bulunan diğer üyelere karşı agresif tutum sergilemeyeceğine eminsen, hatanın farkındaysan özelden mesaj atıp bunu belirtirsin ben de cezanı kaldırırım. Onun haricinde yapılabilecek bir şey yok.

Konu yoruma kapatıldı.