Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Farm düşmanları ne içiyor ?

3 pc farm yapıyorum bana köpekmişim gibi davranıyorlar. arkadaşım sizde yapın nasıl bir kafanız var anlamıyorum görev slotu değil durduğum yer kimseye en ufak bir zararım yok seni geren ne burda ? her ay 500 tl vermek zorundamıyım pus eşyalarına arkadaşım oyun bana imkan sunmuş bende yararlanıyorum sanane bundan

Banned
    30 pc yapanda var oyun adil olmalı. Ticarete dönüştürülmemeli.

Farmıda genelde Tl için yapıyorlar karakter dizmek için.

Bu nasıl yapılır tabi koreko gibi genie kaldırılarak ve koreko gibi item gb satışı ceza verilmesi ile yapılabilir.

Bir sürü pc ile oyunu işgal edenler oyunda lag problemlerine ve sunucu giriş sorun sebep olanlar oyundan uzaklaştırılmalı.
    Last edited by IRsc; 05-09-2020 at 10:00 AM.

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    30 pc yapanda var oyun adil olmalı. Ticarete dönüştürülmemeli.

Farmıda genelde Tl için yapıyorlar karakter dizmek için.

Bu nasıl yapılır tabi koreko gibi genie kaldırılarak ve koreko gibi item gb satışı ceza verilmesi ile yapılabilir.

Bir sürü pc ile oyunu işgal edenler oyunda lag problemlerine ve sunucu giriş sorun sebep olanlar oyundan uzaklaştırılmalı.
    dostum bu dediklerin olursa oyun gg olur bildiğin. adamlar pustan dünyaları kaldırıyorlar sence böyle birşey yaparlarmı ? yeni oyun düzenine ayak uydurmak gerekli oyun 1299 pacht değil artık bazı şeyler değişti farkına varmalı herkes

Banned
    Quote Originally Posted by Kerbela122 View Post
    dostum bu dediklerin olursa oyun gg olur bildiğin. adamlar pustan dünyaları kaldırıyorlar sence böyle birşey yaparlarmı ? yeni oyun düzenine ayak uydurmak gerekli oyun 1299 pacht değil artık bazı şeyler değişti farkına varmalı herkes
    Oyun gg falan olmaz oyun bu şartlarda oynamayan kat kat fazla user var ve yeni user oyunun bu düzenini görünce bırakıyor.

Herkesin rekabet edebileceği zevk alacağı abartı Tl dönmediği günlük görev etkinlşik üzerine olan bir oyun 10 tane sunucu değil 100 tane sunucu olurdu.

Senior Member
    oyuna başlayan adam her slota gidip 5 6 mage okçu priest herneyse görürse kendisininde böyle 5 6 pc alabilecek durumu yoksa oynamaz bırakır iki yöndende oyun bırakılır birinde 5 6 farmcı bırakır ötekinde tek pc oynamaya çalışan adam bırakır demekki çoklu pc farmcılar daha iyi geldiği için sistem buna izin veriyor

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Oyun gg falan olmaz oyun bu şartlarda oynamayan kat kat fazla user var ve yeni user oyunun bu düzenini görünce bırakıyor.

Herkesin rekabet edebileceği zevk alacağı abartı Tl dönmediği günlük görev etkinlşik üzerine olan bir oyun 10 tane sunucu değil 100 tane sunucu olurdu.
    Dolar ülkemizde 1.5 tl olsaydı dediklerine katılabilirdim ama doların fiyatı belli uzun yıllarda böyle kalacak. Yapımcı firamada dolar yüzünden çok ahım şahım paralar kazanamıyor sadece bizden falza para çıkmış oluyor. ben çalışıyorum 12 saat akşam gelip nasıl farm yapıp para kasıcam oyunda ? afk farm sistemi bu oyunu ayakta tutan şey ama kimse bilmiyor (parası olanlar hariç. Knight yeni oyuncu kazanamıyor malesef oynayanların hepsi eski kitle. Ve o ufak çocuklar evlendi coluk cocuk sahibi oldu günde 12 saat oyuna ayırcak ne vakti nede parası var. Sizin beğenmediğiniz sistem sayesinde Ko 2009 senesini tekrar yaşayacak nerdeyse okadar yoğunluk var. Bırakın bu işleri Afk farmı koxpu bitirdi para yatırmadan oynabilirsin dedi bu insanlara akşam 2 saat pk atmak için milyarlar vermez kimse kusura bakmayın farmını yapar işine gider hepsini bir araya getiren sistem var artık kimse caz yapmasın. Sizin bildiğiniz gibi değil o işler

Banned
    Dolar ülkemizde 1.5 tl olsaydı dediklerine katılabilirdim ama doların fiyatı belli uzun yıllarda böyle kalacak. Yapımcı firamada dolar yüzünden çok ahım şahım paralar kazanamıyor sadece bizden falza para çıkmış oluyor. ben çalışıyorum 12 saat akşam gelip nasıl farm yapıp para kasıcam oyunda ? afk farm sistemi bu oyunu ayakta tutan şey ama kimse bilmiyor (parası olanlar hariç. Knight yeni oyuncu kazanamıyor malesef oynayanların hepsi eski kitle. Ve o ufak çocuklar evlendi coluk cocuk sahibi oldu günde 12 saat oyuna ayırcak ne vakti nede parası var. Sizin beğenmediğiniz sistem sayesinde Ko 2009 senesini tekrar yaşayacak nerdeyse okadar yoğunluk var. Bırakın bu işleri Afk farmı koxpu bitirdi para yatırmadan oynabilirsin dedi bu insanlara akşam 2 saat pk atmak için milyarlar vermez kimse kusura bakmayın farmını yapar işine gider hepsini bir araya getiren sistem var artık kimse caz yapmasın. Sizin bildiğiniz gibi değil o işler
    2009 öncesinde oyun kötü dönemine girmeden önce. 20 tane sunucu 3 er server vardı. O dönemde 10 20 tane laptop alayım dönemi yoktu gerçekten serverlar doluydu presiz girmek için uğraşıyordun. Knight eski kitle olmasının sebebi yeni oyuncunun bu sisteme ayak uydurması mümkün değil. Slotları pazarı trenler, multi işgal etmiş ya da genie çoklu pc pazar fark yok benim için her türlü tek pc oyuna giren işgalcilerle savaşamayacak.
    Last edited by IRsc; 05-09-2020 at 10:32 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    git kendine sigortalı bi iş bu oyunu ticaret haneye çevirdiniz inş genie denilen illet kaldırılırda hepiniz işsiz kalırsınız

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bu durumun önüne sadece gb satın almayarak geçilebilir ki zaten bu fiyatlardan gb almak kerizliğe dönüşmüş durumda bir de gb satmak almak yasah lan ntt hökümeti diyo duymuyor musunuz ? yasah lan her yerde !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    3 pc farm yapıyorum bana köpekmişim gibi davranıyorlar. arkadaşım sizde yapın nasıl bir kafanız var anlamıyorum görev slotu değil durduğum yer kimseye en ufak bir zararım yok seni geren ne burda ? her ay 500 tl vermek zorundamıyım pus eşyalarına arkadaşım oyun bana imkan sunmuş bende yararlanıyorum sanane bundan
    döner ekmek tez zamanda çarların soyulsun inş faydasız