Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Olayı çarptırıyorsun bence...
    Benim alıntılamış olduğum mesaj modun ilk yazmış olduğu mesaj bu mesajdan ise çıkan anlam şu ;

Ulan ne okuyacağım senin mesajını aynı hikayeleri yazıp durmuşsundur copy paste atayım uğraşmayayım,çalışıyor gibi görüneyim.

İşte yaptığı eylemden çıkan bu anlam hiç ama hiç etik değil,saygısızca.
    Mod arkadaşımız mesajını eşitlemiş
    Ben de ilk mesajı görmedim editledigi mesaja binayen yazdım
    Tepkilerden sonra editlemis sanırım
    Bu yüzden haklı olabilirsiniz tepkilerde ..

Quote Originally Posted by rEnavation View Post
    Karakter 4 gündür sabah akşam pazarda tek kişi ile konuşmuşluğum yok işe gidiyorum işten geliyorum dün geldim durduk yere ban yemişiz ticket atıyorum 2 gündür cevap yok 7 yıldır neden oynamadığımı hatırlattınız bana teşekkürler. Eğer bu hafta sonu sokağa çıkma yasağında oyuna giremezsem bırakıyorum tekrar saygılarımla
    Müşteri Hizmetleri, mesai saatleri içerisinde yoğunluk olmaması durumunda 72 saat içerisinde dönüş sağlamaktadır. Yoğunluğa takılmış olabilirsiniz. Hafta içi mutlaka tarafınıza dönüş sağlanır. Geçmiş olsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Birşey diyeceğim. Tamam bu mod arkadaş çok pasif ve ilgisiz biri olabilir ama bu konuda mod arkadaşa fazla yüklemişsiniz..

4 gündür kimseyle konuşmuyorum demiş konu sahibi yani haksız ban yediğini iddia etmiş.Bunun için ne yapmalı? Ticket atmalı. Ticket atmış 2 gündür cevap yok demiş yani ne yapacak biletine sıra gelmesini bekleyecek.. Hafta sonu oyuna giremezsem demiş yani banının açılmasını talep etmiş, bunun için ne yapacak ? Ticket atacak ...

Biri demiş ki problemi bizimle tartışmak istemiş.. Oyle birşey göremiyorum ben konu sahibi sadece iddiada bulunup talepte bulunmuş. Mod arkadaşta yapması gerekeni yapmış. Ne yapsın kontrol ettim haklısın banını açtırıyorum mu desin ?
    bence sende boş yapıyorsun .adamın problemı onemlı olan , mod arkasın mı bu kadar destek cıktın. adam rastgele mod olmus ıste kopy paste yapıo okumuyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rEnavation View Post
    Karakter 4 gündür sabah akşam pazarda tek kişi ile konuşmuşluğum yok işe gidiyorum işten geliyorum dün geldim durduk yere ban yemişiz ticket atıyorum 2 gündür cevap yok 7 yıldır neden oynamadığımı hatırlattınız bana teşekkürler. Eğer bu hafta sonu sokağa çıkma yasağında oyuna giremezsem bırakıyorum tekrar saygılarımla
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. İlgili kategoride bir yoğunluk varsa süreç uzayabileceği gibi hafta sonları da müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bu nedenle biletler mesai saatleri içerisinde kontrol edilmektedir.

İyi forumlar.

Tags for this Thread