Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38

Forgetten temple problemi ve Mage problemi. ( Lütfen güncel tutalım )

Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi oyun etkinliği olan Forgettan Temple ( Kısa adı FT ) gerçekten şuan adaletsiz bir şekilde işlemektedir. Problemleri madde madde aşağıda tarafınıza sıralayacağım.

1) Giriş esnasında yaşanan problemler: Bu kısımda giriş yaparken kötü niyetli bazı mageler dragon çıkarmakta ve yine kötü niyetli bazı kişiler pet çıkarak NPC ye seri halde tıklanmasını önlemektedirler. Bu yüzden FT ye girişleri aralıklarla event olarak tarafımıza sunulan Knight Royal etkinliği gibi yapmanız biz oyuncular açısından daha yararlı olacaktır.

2) Çeteleşen mage party problemleri: Bu kısımda ise bin bir zorlukla içeriye girmemize rağmen party bulamamamız. Ben 13-14 senedir Rogue karakteri ile oynayan biriyim daha önceleri mavi kutu mele karakterimle alabiliyordum fakat şuan alamıyorum bunun sebebi çeteleşen mage grupları. Mage ve Priest dışında şuanda Altar,Vega ve Sirius sunucularında partiye farklı bir karakter alınmıyor. İçeriye girişlerde party otomatik olarak kurulması gerektiğini düşünüyorum.

3) Mobların çıkış saniyeleri: Burada da yine çeteleşen mage timler çıkan canavarların saniyelerini kayıt edip discord vb. iletişim araçları ile gruplaşarak bu kısımdan aynı anda nova ve meteor gibi skilleri ile novalayarak mele karakterlerin atack yapamamasına sebebiyet veriyorlar ve 5 dk da bir çıkan büyük bosslarında mavi kutu alabilmek adına bir etkisi olmadığından kesilmesi için sona bırakılıyor. Sonuç olarak Mage party dışında Mavi kutu alabilen 1 tane Mele partyi hiçbir şekilde olmuyor.

GM arkadaşların bu konuda yardımlarını talep ediyoruz. Herhangi bir gün FT zamanı gelip bu kontrolu sağlarsanız ne demek istediğimi daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

İyi Forumlar.

bencede ft magelere yarior sadece dier karakterlere bi faydasi yok. bide cok mantikli bişe soyledin pt otomatik kurulmali pt den cikan maradona düşmeli

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    warriorlar bahçede farm yapıyor
    okcular çöp slotunda farm yapıyor cz de farm yapıyor
    mage ne yapsın nerden gelir kaynağı sağlasın ?
    sonuçta moblar alana rastgele dağılıyor sure tutsada alan tutmadıgı sürece yine vuramazsın.
    butun mage pt lerde mavi alıyor algısı malesefki yanlış.

eslantda bütün cöp slotlari magelerde nasil mage farm yapamior. o halde ft nin adi mage etkinliği diye degişirilsin ne anlami var dier joblar icin.
    adamlar cete gibi olmuşlar resmen hep ayni kendi ekiplerini kuruolar.

adam bildiğin komut vermenin adını çeteleşmek koymuş ahahahahahsdgjsdkgjsdngdsjkgndsgj ulan knight kitlesi şaşırtmıyorsunuz

Quote Originally Posted by eko_64tkBV7K View Post
    adam bildiğin komut vermenin adını çeteleşmek koymuş ahahahahahsdgjsdkgjsdngdsjkgndsgj ulan knight kitlesi şaşırtmıyorsunuz
    la adamlar kendine icerde ft ekibi kuruolar sende biliorsunda işine gelmior

Senior Member
    Quote Originally Posted by Yengec22H View Post
    warriorlar bahçede farm yapıyor
    okcular çöp slotunda farm yapıyor cz de farm yapıyor
    mage ne yapsın nerden gelir kaynağı sağlasın ?
    sonuçta moblar alana rastgele dağılıyor sure tutsada alan tutmadıgı sürece yine vuramazsın.
    butun mage pt lerde mavi alıyor algısı malesefki yanlış.
    bu oyunda magelerin eslantda kastığı parayı hiç bir karakter kasamaz en ölüsü 10 saat golemde 1 gbden fazla para kasıyor mage sıfır masrafla

Quote Originally Posted by Radeon1995 View Post
    la adamlar kendine icerde ft ekibi kuruolar sende biliorsunda işine gelmior
    czde de parti kuruyolar o zaman cz de de çeteleşmek var oha !!!

Quote Originally Posted by Radeon1995 View Post
    eslantda bütün cöp slotlari magelerde nasil mage farm yapamior. o halde ft nin adi mage etkinliği diye degişirilsin ne anlami var dier joblar icin.
    adamlar cete gibi olmuşlar resmen hep ayni kendi ekiplerini kuruolar.
    Sende mi onlardansın

Senior Member EraJacque16's Avatar
    1 mavi kutu için 1 saatlik event gircegine farm yap alırsın aynı parayı o mantıkla bakarsan. ben hiç ft chaos girmiyorum gereksiz eventlar.