Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 73
    Senior Member
    Tek çözüm 83 level olması.
    Yamul bowlular genelde 80 yapar bırakır.

Banned
    Quote Originally Posted by Ardasdasd1990 View Post
    Oldu canım başka emrin var mı ?
    Bak güzel kardeşim bu etkinlikler itemliler yüksek lwlliler npliler girsin diye yapılmış bişey değildir jr dahil tüm etkinlikler oyuna emek veren kişilerce ki olması gereken bu zaten tl ile item alıp başlamak oyunu oynamak değildir, oyuna emek veren arkadaşlara yardım amaçlı eventlerdir bunlar boşuna ağlayıp zırlamayın kimse seni zorla jrye sokmuyor.
    Bir kene daha demagoji yapma peşinde Sayıları da epey fazla fakat okuduğunu anlama konusunda 7 yaşındaki cocuklar daha basarılı.
    Beyin özürlü arkadaşım 1 seneden fazla oldu en yeni server açılalı ve onu geçtim yeni premium alsan bile verdiği hediyelerle +1 reb iron bow alabilirsin değil mi ?
    Bu sizin yamuk bow ile girmeni gerektirmez.
    Oyuna emek verenler üstündeki itemlerden belli oluyor. Siz daha çok pazarcılara benziyorsunuz.
    Pardon keneden başka bi b.ka benzemiyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ardasdasd1990 View Post
    Oldu canım başka emrin var mı ?
    Bak güzel kardeşim bu etkinlikler itemliler yüksek lwlliler npliler girsin diye yapılmış bişey değildir jr dahil tüm etkinlikler oyuna emek veren kişilerce ki olması gereken bu zaten tl ile item alıp başlamak oyunu oynamak değildir, oyuna emek veren arkadaşlara yardım amaçlı eventlerdir bunlar boşuna ağlayıp zırlamayın kimse seni zorla jrye sokmuyor.
    sen eğer onca imkanın olmasına rağmen ısrarla hala 0 item ile giriyorsan burada bir sorun var. gördük ki bu sorunu çözmemekte oyuncular ısrarcı bari yönetim el atsın kurtarsın bizi bu sıkıntıdan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Madlyrockk View Post
    Özellikle yeni serverlarda sayılı eventlerden biri olan JR'ye itemsiz , levelsiz, skillsiz giren charları istemiyoruz !
    En az 20 30 k np sınırlaması getirilmeli !
    Elinde yamuk bow ile oyuna girip insanların hakkına, zamanına sebep olanlara artık tahammül kalmadı.
    Yıllardır halledilmeyen bu mesele ne zaman çözülecek ???
    Yeni eventlar gelmiyor bari eskilerini düzeltin !
    ah vah niye ağlıyorsun
    ulan sizin gibiler varya normal hayatta bencil münasebetsiz insanlar hemen ön yargı
    şimdi söyle silver kazanamadı diye ağlayan mı para için
    yoksa elinde quest bowu ile para yatırmadan eğlencesine bakmak isteyen mi hain
    sanane birader isteyen istediği parayı yatırır item alır senin gibi görgüsüzlerde böyle konu açar.
    eğlencesine giriyor olsan forumda cinnet geçirmezsin bence gb kasıp siteye satamadığın için kuduruyorsun.
    saygınız olsn lan az
    üniversite okumuş adamlarısnız
    rezil herifler

Banned
    Quote Originally Posted by alberon2222 View Post
    ah vah niye ağlıyorsun
    ulan sizin gibiler varya normal hayatta bencil münasebetsiz insanlar hemen ön yargı
    şimdi söyle silver kazanamadı diye ağlayan mı para için
    yoksa elinde quest bowu ile para yatırmadan eğlencesine bakmak isteyen mi hain
    sanane birader isteyen istediği parayı yatırır item alır senin gibi görgüsüzlerde böyle konu açar.
    eğlencesine giriyor olsan forumda cinnet geçirmezsin bence gb kasıp siteye satamadığın için kuduruyorsun.
    saygınız olsn lan az
    üniversite okumuş adamlarısnız
    rezil herifler
    Bir kene daha. Bir TL'ci daha!
    Yetkili biri yok mu buraya bakacak?

Müdür bende çok sinirleniyorum oyundan yazmasam bile ulan yine yamuk bow geldi diyorum veya warrioruna priestine magesine diyorum bi kere war presiz priest olmamalı topluları açık olmayan priest olmamalı hocam sade okçu diyoruzda skill sıfırlanmış girilmeli jr ye 2 cc 2 db geliyor buglu jr geliyor adamda toplu yok cc atmasını bilmeyen var boss u kitlemesini bilmeyen mage var boss a lr atan oyuncu var yamuk bow benimde sinirimi bozan bişey ama şu yorumları yazdıklarınızı okuyun bu oyunda farm yapmayı bırakmanız için full +10 olmanız gerekmektedir ki bi item alma derdiniz olmasın değilseniz 10 gblik bi itemede 20 30 gblik bi itemede farm yaparsınız ben 10 günlük farmla çarımı 1700 apden 2300 apye çıkardım ama hala geliştirme aşamasındayım şimdi ben geliştiricem bu adam nasıl geliştiricek benim çarımın apsi yüksek ama gel gör ki oyunda drop sorunu var her bakımdan bakıma droplara bi garip haller oluyor 10 gündür kastığım slotta bakımdan beri illallah ettim cz çıksan eline +7 md takan tavşan boku crit basıp spike thrust atıp kendini ilah sanıyor bowl a çıkamıyor bu adam gelip farm slotundaki adamlara dalıyor şuan saatte sana güzel para bırakacak bir slot yok her yer mafya bakıldığı zaman farm yapılacak yer yok keza şöyle bi durum var para verip alın diye ibare kullananlar var arkadaşım bu oyunun sözleşmesinde oyunu kurarken kabul ediyorum diyip devam et dediğin kısımda oyuna min 2k ap ile başlamak zorundasın veya +8 ib almak zorundasın şeklinde bi ibare bulunmuyor oyunun etkinlikleri herkese eşit şekilde dağıtılmış böyle kabul etmek lazım isyan ede ede bi hal oldum yamuk bow geldiğinde bende isyan ediyorum da bu adam sadece atak yapıyor oyun bilmeyen magesi priesti kaynıyor jr özellikle priestler sürekli 2 3 çarla giriyor mage mob buglamayı bilmiyor yanı bu adam en azından atak yapıyor lr atıp respawn yaptıran kaynıyor jrye lr giren kaynıyor bunlarıda çözmek lazım

Banned
    Quote Originally Posted by Monriquee View Post
    Müdür bende çok sinirleniyorum oyundan yazmasam bile ulan yine yamuk bow geldi diyorum veya warrioruna priestine magesine diyorum bi kere war presiz priest olmamalı topluları açık olmayan priest olmamalı hocam sade okçu diyoruzda skill sıfırlanmış girilmeli jr ye 2 cc 2 db geliyor buglu jr geliyor adamda toplu yok cc atmasını bilmeyen var boss u kitlemesini bilmeyen mage var boss a lr atan oyuncu var yamuk bow benimde sinirimi bozan bişey ama şu yorumları yazdıklarınızı okuyun bu oyunda farm yapmayı bırakmanız için full +10 olmanız gerekmektedir ki bi item alma derdiniz olmasın değilseniz 10 gblik bi itemede 20 30 gblik bi itemede farm yaparsınız ben 10 günlük farmla çarımı 1700 apden 2300 apye çıkardım ama hala geliştirme aşamasındayım şimdi ben geliştiricem bu adam nasıl geliştiricek benim çarımın apsi yüksek ama gel gör ki oyunda drop sorunu var her bakımdan bakıma droplara bi garip haller oluyor 10 gündür kastığım slotta bakımdan beri illallah ettim cz çıksan eline +7 md takan tavşan boku crit basıp spike thrust atıp kendini ilah sanıyor bowl a çıkamıyor bu adam gelip farm slotundaki adamlara dalıyor şuan saatte sana güzel para bırakacak bir slot yok her yer mafya bakıldığı zaman farm yapılacak yer yok keza şöyle bi durum var para verip alın diye ibare kullananlar var arkadaşım bu oyunun sözleşmesinde oyunu kurarken kabul ediyorum diyip devam et dediğin kısımda oyuna min 2k ap ile başlamak zorundasın veya +8 ib almak zorundasın şeklinde bi ibare bulunmuyor oyunun etkinlikleri herkese eşit şekilde dağıtılmış böyle kabul etmek lazım isyan ede ede bi hal oldum yamuk bow geldiğinde bende isyan ediyorum da bu adam sadece atak yapıyor oyun bilmeyen magesi priesti kaynıyor jr özellikle priestler sürekli 2 3 çarla giriyor mage mob buglamayı bilmiyor yanı bu adam en azından atak yapıyor lr atıp respawn yaptıran kaynıyor jrye lr giren kaynıyor bunlarıda çözmek lazım
    Dostum np sınırlaması her Job'un kendine çeki düzen vermesini sağlayacaktır. İtemini dizen karakterler ile a.f.k kalamazlar. Gerekirse video alınır report edilir. Fakat boş charla giren adam bunu da umursamıyor. Yatıp bir sürü charla black gem kasmaya gelen var.

Member BETERZ's Avatar
    Nickname
    BETERZ
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Madlyrockk View Post
    Özellikle yeni serverlarda sayılı eventlerden biri olan JR'ye itemsiz , levelsiz, skillsiz giren charları istemiyoruz !
    En az 20 30 k np sınırlaması getirilmeli !
    Elinde yamuk bow ile oyuna girip insanların hakkına, zamanına sebep olanlara artık tahammül kalmadı.
    Yıllardır halledilmeyen bu mesele ne zaman çözülecek ???
    Yeni eventlar gelmiyor bari eskilerini düzeltin !
    Ortalama altı bir mageyim ve benim gibi olan arkadaşımla 4 meleeden fazla vuruyoruz. Adamların itemlerini toplasan 6 sağlam mage düzersin ama damageimiz daha fazla. NP'mizde 800. Bu şartlar altında sizin girmemeniz gerekli

Senior Member
    kafan mı iyi birader. eşit itemli bir wariorla bir magenin damageleri kıyaslanamaz bile. warior ezer geçer. sırf eleştireceğim diye saçma sapan yorumlar yapma.

Senior Member
    Ben de zamanında yeni başladığımda yamuk bowla JR girmişliğim oldu, etkinliklerde para kasa kasa biraz da farmla elini yüzünü doğrulttuk charın fakat şöyle de birşey var yukarda arkadaşın da belirttiği gibi ; oyunda oyunu bilmeyen mage ve priest de çok var, mp recle atak veren warrior da var. Tutturmuşsunuz bi yamuk bow. Adam atak yapıyorsa adama laf söyleyemezsin ki eminim o yamuk bowlu adamdan ahım şahım da fazla bi damage vermiyorsunuzdur alayınız yamuk bowlu adam 3-5 comboyu düzgün yapıyorsa zaten 3 aşağı 5 yukarı sizin verdiğiniz hasarı verir bu neyin tatavası ? Siz yanına call kağıdı almadan giren mageye sövün, mp recle dalan warriora sövün. Lich e mana çektirene, red dragonun yeşiline girene sövün.