Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Şans faktörünü fazlasıyla göz ardı ediyorsnuz. Falanca spot şu kadar saatte, şu kadar drop atıyor mantığı tamamen yanlış.

Senior Member
    vay be ardreama bak sen saate 5 bus atıyor çöpü ve jevelleri düşünemiyorum 60 lvl bile olamayan çarların kazandıkları paraya bak millet yüksek levellerde farm yapıcak yer bulamıyor enteresan

droplarda genelde büyük bir düşüş var bunun farkındayız bize bunu şans diye yutturmaya çalışıyolar sabah 9 dan akşam 6 ya kadar balogta 20 parça alıyorduk şimdi aldıgımız parça sayısı 10u felan görüyor bi %50 düşüşlük var

Senior Member
    aynı orantıda gb yüksek zaten çok iyi droplar olsa gb bu kadar yüksek olmaz o gb satan siteler var ya japonya borsası gibi inanılmaz para bile kazanırsın gb alıp satıp yükselince satıcan düşünce alıcan yakında knight borsaya girerse şaşırmam

Senior Member enezx's Avatar
    Ardream haritasında Cz'den iyi para dönüyormuş AOC'la kapışır altı üstü baron
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Herkes Şans faktörü şu bu demiş arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim dediğimi anlamak mı istemiyorsunuz aldık DC yi ilk hafta on numara beş yıldız drop alıyorum sonraki hafta bakın şans mans değil bu 1 hafta 7 gün den bahsediyorum hani bildiğimiz 7 gün ya 1 gün alamazsın 2 gün alamazsın hadi 3 gün alamadın ya 3 gün la 7 gün boyunca nasıl bir cenabetlik bu bahtsız bedevi gibi ne alaka bilader şansla bunun şansla mansla alakası yok abi ilk hafta çok güzel drop alırken 2. hafta 7 gün boyunca ben hiç bir şey alamıyorsam bu işte bir bit yeniği var derim ilk hafta lan dedim ne güzel şey bu günde 40-50 m kasıyordum en kötü bütün gün baron dönüp şimdi günde 10 m kasıyorum o da pota gidiyor ne 10 m si 10 m yi bırak günde 5 m yi anca kasıyorum oyuna para yatırmadan bir yerlere gelmek mümkün değil oyunda

Farm yaparken farmlanan arkadaşım.
    Kodlar önceden yazılmıştır.
    Atanan değerden fazlasını a-la-maz-sı-nız.
    Şans şans şan diyenlere soruyorum.
    Eslant çöp slotunda DC PRE 10 FLAŞ ile kasacağın saatte 10m civarıdır.
    Herkes şikayetçi pot parasını çıkaramıyoruz diyorlar.
    Pekiii asıl soru şu: Siz hiç çok şanslı olup saatte 20m kazanan gördünüzmü ?
    Veya arkadaşın dediği yer çok şanslı olup saatte 10/15 bus alan gördünüzmü ?
    Tabiki hayır. Nedeni başta zaten söyledik. Atanan değerden fazlasını alamazsınız. Bu atanan değere bazı-ları ıs-rar la şans demektedir. Şns yoktur arkadaşım. Atanan değer vardır ve bunu asla geçemezsiniz. Ki insanlar mantıken değer atarken hep 0 dan veya 0 a yakın değerler atarlar. Aynı Anvil amcada olduğu gibi. Atanan değerler düşük.
    Slotta 10m den fazlasını göremezsiniz asla Hele ki 15/20 görmek imkansızdır. Madem şans var neden bu adam 15/20m göremiyor slotta ?
    Tutturmuşlar bir şansın yokmuş diyorlar. Bunu söyleyenler bu hatalarından ve başkalarının aklıyla alay etmekten vaz geçsinler pls.
    Last edited by Sans5578; 05-09-2020 at 12:38 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    2 adet helenit 7 bowla htc slotunda farm yapıyordum vip key ve inventory dolardı 3 bowla sadece vip key doluyor inventory boş kalıyor şans diyen arkadaşlar modluk başvurusu yapmış belli

up up.. katılıyorum kesinlikle droplarda çok büyük oranda düşüş var.. nabız mı ölçüyorlar?

Quote Originally Posted by efekuzgun View Post
    Merhaba artık bu durumun cevabını kim verebilecekse sirius serverinde oyunu oynmaktayım yaklaşık 2 hafta önce DC Premium aldım ve ardreamde kasıyorum premiumu nasıl olduysa ilk aldığım zamanlarda (Ardreamde Baron ve Cardinal olmak üzere 2 slot dönüyorum seri seri) 1 saatte 3 bus aldığım oluyordu bazen 4-5 i geçiyordu herşeyi geçtim en kötü 2 tane atıyordu üstüne cardinal jewellerle hiç yoktan kötü kasmıyordum. son 1 haftadır hiç bir şey değişmedi ne hesabımda ne benim slot dönmemde ne dc premde hiç bir değişiklik yok ama nasıl oluyor da son 1 haftadır ben 1 saat farm yapıp alabildiğim sadece 2 tane cardinal jewel olabiliyor nasıl abi bunun bir açıklaması yok mu ben 200 lira para veriyorum dc Premium alabilmek için ve dc flashını cartını curtunu basıyorum ve 1 saat içinde aldığım 2 tane jewel pot paramı bile çıkarmıyor bu şaka felan mı dalga mı geçiliyor yani 1 günlük 1 saatlik olay değil bu farm yapmaktan soğdum 1 haftadır bu durum aynı bu şekilde devam ediyor 4-5 saat farm yapıp 2 bus alıp çıkıyorum oyundan şaka gibi ya bildiğin dolandırıcılık abi bu 200 lira para sayıyorsun ve aldığımız droba bak bitsin şu pre bırakıyorum abi oyunu ne verdiğin paraya değiyor ne farm yaptığında harcadığın saate emeğe değiyor.
    Selam dostum, bu durum seninle ya da dc pre ile alakalı değil. Bildiğin üzere 3 saat farm yapıp 5 tane kesin buss kasacaksın diye oyunda bir kaide yok. Belki 3 saat farm yapıp 10 tane buss kasacaksın. Örneğin ben cz de Hobgoblin'de 30 dk da 5 tane buss aldığımı biliyorum. Yani yok droplar düşmüş, yok dc premium bozuk ya da bla bla bla... Resmi duyuruları takip edersen daha sağlıklı bilgi alabilirsin.

İyi forumlar.