Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

DC Premium Şaka Felanmı

Merhaba artık bu durumun cevabını kim verebilecekse sirius serverinde oyunu oynmaktayım yaklaşık 2 hafta önce DC Premium aldım ve ardreamde kasıyorum premiumu nasıl olduysa ilk aldığım zamanlarda (Ardreamde Baron ve Cardinal olmak üzere 2 slot dönüyorum seri seri) 1 saatte 3 bus aldığım oluyordu bazen 4-5 i geçiyordu herşeyi geçtim en kötü 2 tane atıyordu üstüne cardinal jewellerle hiç yoktan kötü kasmıyordum. son 1 haftadır hiç bir şey değişmedi ne hesabımda ne benim slot dönmemde ne dc premde hiç bir değişiklik yok ama nasıl oluyor da son 1 haftadır ben 1 saat farm yapıp alabildiğim sadece 2 tane cardinal jewel olabiliyor nasıl abi bunun bir açıklaması yok mu ben 200 lira para veriyorum dc Premium alabilmek için ve dc flashını cartını curtunu basıyorum ve 1 saat içinde aldığım 2 tane jewel pot paramı bile çıkarmıyor bu şaka felan mı dalga mı geçiliyor yani 1 günlük 1 saatlik olay değil bu farm yapmaktan soğdum 1 haftadır bu durum aynı bu şekilde devam ediyor 4-5 saat farm yapıp 2 bus alıp çıkıyorum oyundan şaka gibi ya bildiğin dolandırıcılık abi bu 200 lira para sayıyorsun ve aldığımız droba bak bitsin şu pre bırakıyorum abi oyunu ne verdiğin paraya değiyor ne farm yaptığında harcadığın saate emeğe değiyor.

Senior Member
    Merhaba,

Bende Dc premium kullanıyorum gecengün slota geçtim 5 tane deru kestim 2 tane bus aldım yani demek oluyorki bu süreki drop cıkacağı ve cıkmayacağı anlamına gelmiyor şans oluyor ama premiumun etkisi büyük.

iyi forumlar.

1 slotu 1 saat ile yada 5 saat ile degerlendırmeyın 24 saat üzerinden bakarsanız gozle gorunur far olduğunu tespit edebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CMAS View Post
    Merhaba,

Bende Dc premium kullanıyorum gecengün slota geçtim 5 tane deru kestim 2 tane bus aldım yani demek oluyorki bu süreki drop cıkacağı ve cıkmayacağı anlamına gelmiyor şans oluyor ama premiumun etkisi büyük.

iyi forumlar.
    İşte bende bunu diyorum zaten şans faktörünün farkındayım fakat 1 hafta önce farm yaparken bana ne kadar drop attığını ve şuan ne kadar drop aldığımıda gözle görüyorum sıkıntı orda 1 saat atmaz 2 saat atmaz hadi 1 gün adam akıllı drop alamazsın her gün en kötü 5-6 saat oyunda geçiriyorum 4-5 saati farm yapıyorum 1 haftadır bu durum böyle 1 haftadır 4-5 saatlik farm yaparak gün içinde aldığım bus sayısı 3 ü geçmiyor hatta 3 oldumu şükretmeye başladım bunun bence artık şansla alakası bile kalmadı

Senior Member
    Saatte 2 3 bus ?
    Emeğinize yazık kardeş be saatte 7 8 M için değer mi ??

Junior Member
    Quote Originally Posted by Emr_vM6LyGeF View Post
    Saatte 2 3 bus ?
    Emeğinize yazık kardeş be saatte 7 8 M için değer mi ??
    İşte onu diyorum bende dostum jewel mewel alırken saatte hadi 10 m yi buluyorduk bir türlüde son 1 haftadır bırak saatte 10 m yi pot parası çıksa şükür nasıl bi dc Premium bu anlamadım

Senior Member
    DC dropları çok düştü malum tayfa yüzünden, maden piyasaya ilk çıktığında efsane drop düşerdi.

Tahminimce bunun sebebi az drop düşürtüp GB fiyatlarının yüksek tutulması.

DC pre ve maden eski haline gelirse GB 15₺ olur, sonra bazılarının deyimi ile oyunda adam kalmaz

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Level aralığın droplar azaldığında da aynı mıydı?

Sürekli aynı miktarda atacağı yönünde bir kaide yok. Bazen 1 saat kesip hiç BUS alamadığım oluyordu.

Sonra delirip DC Premium'u boşa harcatıyordum.
    [COLOR="#000080"]Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.[/COLOR]

Junior Member
    aynı sorun bizdede var hocam dc çektik ilk 1 hafta güzel drop alıyorduk şimdi pot parası çıkmıyor dc çekmeyin bronz alın artık dc çöp oldu

Senior Member
    Şans faktörüne bağlı slotlarda farm yapmayı bırakın bence.

Cz mastadon
    Cz stone golem
    Cz troll
    Cz troll warrior
    Cz treat-ancient
    Eslant çöp slotları

Bunlar dışında farm yapmak bana göre amelelik