Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)

yok be abi ne macrosu elle fllod atıyorlar

konu cr ye iletildi zatende , 2020 knight onlinenın geldiğini noktalardan biri , içler acısı
    Last edited by SkCLucky; 05-08-2020 at 03:50 PM.

Macro ile flood atarak sabahtan akşama kadar pm topluyorlar.Gece olduğunda toplu bir şekilde cevap veriyorlar.Bunun hakkında forumda konu açmıştım.Ayrıca Cr'ye attığımda sanırım mute yemişti yanlış olmasın.Fakat adam zaten AFK 2 saat mute ya da 4 saat mute bir anlam ifade etmez.Adam mutesi bitince devam edicek.

Buradaki en önemli detay ise bu arkadaşların en büyük macrocu olmaları.Farm yapan,Pk atan arkadaşlar bir yana bunlar oyunun en büyük macrocuları.Genie altı makrolar kontrol edildiği gibi bu arkadaşlar da aynı şekilde kontrol edilirse iyi olur.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by N0gitsuneEU5 View Post
    Macro ile flood atarak sabahtan akşama kadar pm topluyorlar.Gece olduğunda toplu bir şekilde cevap veriyorlar.Bunun hakkında forumda konu açmıştım.Ayrıca Cr'ye attığımda sanırım mute yemişti yanlış olmasın.Fakat adam zaten AFK 2 saat mute ya da 4 saat mute bir anlam ifade etmez.Adam mutesi bitince devam edicek.

Buradaki en önemli detay ise bu arkadaşların en büyük macrocu olmaları.Farm yapan,Pk atan arkadaşlar bir yana bunlar oyunun en büyük macrocuları.Genie altı makrolar kontrol edildiği gibi bu arkadaşlar da aynı şekilde kontrol edilirse iyi olur.
    Katılıyorum, denetlenmesi gerek.

Senior Member enezx's Avatar
    CR'ye yaptığınız şikayetler özel konuşmalardan oluşmaktadır. Videoyu herkese genel forumda paylaşmanız ceza almanıza sebep olabilir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.