Page 3 of 27 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 269
    Senior Member
    kaldırsınlar yada sınırlama getirsinler. kesinlikle katılıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    çare genie'yi iyileştirmek olabilir ki insanlar genie altı makro açmasın. genie aşırı hantal ve birçok özelliği yok, neden yapılmıyor anlamış da değilim. yapılabilir olduğunu çıkan illegal programlardan görüyoruz.
    biz ne diyoruz sen ne diyorsun adamlar görev yaptırmıyor zar zor 1 tane mob keselimde görev yapalım derdindeyiz sen daha hızlı vursun diyorsun!

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Genienin tek faydasi player acisindan lvl kasmak. Onunda cozumu 10 saatte kasilcak ex oranini 2 saate indirecek ex oranlari getirilirse bu olay cozulebilir. Onun haricinde genie kaldirilmasinplayerin zararina olur. Evet birileri bunu kendi amaclari dogrultusunda kullanabilir ama dogrular yanlislar yuzunden yok edilirse elimizde dogru kalmaz. Su an mage slota mob ceken adamlar yuzunden lure yapamiyor. Magenin hakki elden alindi neden genie ile exe birakanlarin slotuna mob ceken issizler yuzunden

Banned
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Genienin tek faydasi player acisindan lvl kasmak. Onunda cozumu 10 saatte kasilcak ex oranini 2 saate indirecek ex oranlari getirilirse bu olay cozulebilir. Onun haricinde genie kaldirilmasinplayerin zararina olur. Evet birileri bunu kendi amaclari dogrultusunda kullanabilir ama dogrular yanlislar yuzunden yok edilirse elimizde dogru kalmaz. Su an mage slota mob ceken adamlar yuzunden lure yapamiyor. Magenin hakki elden alindi neden genie ile exe birakanlarin slotuna mob ceken issizler yuzunden
    Koreko böyle bir oyun exp kasmak kolay, pk için oyun oynanıyor.

75 80 kadar kasmak zaten kolay koy bu levelden sonra günlük exp görevleri koy millet oyun oynayarak 1 saatte expsini kassın. 7/24 farm yerine etkinlik ve günlük görev getir. Oyunu oyun için oynanır hale getirmek ya da bu şekilde para için oynanır duruma getirmek hepsi ufacık güncellemelere bunlara müsaade etmemeye bakar.
    Last edited by IRsc; 05-09-2020 at 10:43 AM.

Senior Member
    Keşke Genie kalksa ah nerede o eski güzel günler.........

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    ben inanıyorum bu olaya yaptırım getirilecek bir gün

Banned
    Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    Genie olmayan, görevlerin ilk Fire Drake gibi olduğu bir server açsalar inan 10 sene sonra bile +9 basamazlar
    Öyle bir server gerçekten mükemmel bir oyuncu kitlesine sahip olur. Beleşci olmayan ve oyuna zaman ayıran .
    +6 Shard'ın bile öneminin olduğu server düşünmek istiyorum
    Master açmanın bile bir emek sonucu yapıldığı bir server...

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Daha öncede söyledim.
    Genie Kaldirilsin 8 10 pc serüveni Bitsin.
    Korekoda Yok.
    Eskiden Uskodada Yoktu.
    Ben Her Zaman Kaldirilmasindan Yanayim.

Angry

Genİe nİye kalsin kardeŞİm pc basinda oturmak zorundamiyiz ? exp gÖrewlerİ kalksin zaten farmslotu İsİmlendİrmesİnİ sİz kendİnİz takiyosunuz . slotun böyle bir İsmİ mİ var ? farkli ÇÖzÜmler Önerİlmelİbence. 20 yillik oyunda 10 yillik serverlarda bİle sifirdan char aÇip kasmaya ÇaliŞan arkadaŞlar var. slota görev yapmak için gidip dolu olduğunu görünce oyunu bırakanlar mı var ? genİe gİbİ pusta satılacak olan 10 m- 50 m - 100 m - 1 mlyr exp lİk exp barları yapılıp pusa eklenmeli. exp görevleri artık lüzumsuz . her yeni reb bastikÇa sıfırlanan görevler için gİt gel ayni sorun . slotlar dolu .öyle bencil insanlar varki tek bir slota kendisine ait 5 char getirip herkese açık bir mob slotunu kendisinin ilan ediyor . genie kaldırılmasın ancak bir tek ip den oyuna 1 tek giriş sağlansın bu şekilde olursa daha adil olacağını düşünüyorum
    Last edited by raincrazy4435; 05-09-2020 at 02:10 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by raincrazy4435 View Post
    Genİe nİye kalsin kardeŞİm pc basinda oturmak zorundamiyiz exp gÖrewlerİ kalksin zaten farmslotu İsİmlendİrmesİnİ sİz kendİnİz takiyosunuz slotun bÖle bİ İsmİ mİ var farkli ÇÖzÜmler Önerİlmelİ 20 yillik oyunda 10 yillik serverlarda bİle sifirdan char aÇip kasmaya ÇaliŞan arkadaŞlar var gÖrev neden olsun kİ genİe gİbİ rakamlari sallicam 10 m- 50 m - 100 m - 1 mlyr exp lİk exp bari yap pusa ekle gÖrew ney sıkı artık reb bastikÇa gİt gel aynisorun slotlar dolu gb 73 tl ve 10 reb kasmak İcİn 10 gb yanİ 750 tl wermek gerek bu sevİye bİr char İÇİnen az 3 premİum almak gerek 600 tl de o rİng sc sİ 180/200 tl fİlan hazir rİnglenmİŞ charlarin fİyati uygun geldİĞİnde almak daha mantikli zaten yettİ yillardir gÖrew gÖrew bÖÖÖg
    dediğinden hiçbir şey anlayamadım kusura bakma türkçemize biraz daha özen gösterirsen seviniriz