Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 261 to 269 of 269
    Junior Member
    Genie kaldırılsın

Quote Originally Posted by disconnectfromsrvr View Post
    benim anlamadığım nokta bu adamlar nasıl kâr ediyor? yahu elle bile kassan o slotlarda saatte kasacağın 5 m i belki 4m i geçmez 1 kişi. potları rpryi filan da bundan düş.magenin harcadığı pota girmiyorum bile. ya bu iş kasıtlı olarak yapılıyor(!) ya da birileri yanlış hesap yapıyor.
    Ben yapanların birisiyle konuştum htc htb çift slot 20 saatte 2 gb bırakıyor genie ucuz olduğu için 130m ceplerine kar kalıyor

Quote Originally Posted by disconnectfromsrvr View Post
    benim anlamadığım nokta bu adamlar nasıl kâr ediyor? yahu elle bile kassan o slotlarda saatte kasacağın 5 m i belki 4m i geçmez 1 kişi. potları rpryi filan da bundan düş.magenin harcadığı pota girmiyorum bile. ya bu iş kasıtlı olarak yapılıyor(!) ya da birileri yanlış hesap yapıyor.
    YouTube üzerinden izlesene bu adamları ? Hepsi açlıktan nefesi kokan, 2 kelimeyi yanyana getiremeyen ilkokulu bile bitiremeyen tipler. Günde 30 lira ceplerine kâr girince sevinen tipler. Şaşırmamak lazım.

Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Bu oyundan genie ya kaldırılsın yada belli moblarda çalışmasın! oyundan 3-5 kişi para kazanacak diye gelen playerları kaçırıyorsunuz, bugün uzun zaman sonra bir arkadaşım premium indirimi var diye knight a tekrardan başladı altarda karakter açtı eslant görevlerini mage mafyalarından yapamadığı için vegaya geçti 1+1 ler ve jr etkinliği yüzünden yüksek gb fiyatını gören işsiz elinde 5-6 tane pc olan adamlar maalesef vegayıda esir almış burada da eslant görevleri yarım kaldı ve oyuna başlamadan bıraktı bu insanları neden hala barındırıyorsunuz çare drop düşürmek değil çare genie'nin belli moblarda çalışma işlevini kaldırmak htc - htb - htw - aoc - satiros - nightmare bu slotlarda genie çalışmasın GM ler lütfen bu olayı artık yapımcı ve yöneticilere iletin ciddi can sıkmaya başladı insanlar oyunda farm yapamıyor görev yapamıyor adamlar aylardır hatta yıl oldu aynı yerde lütfen rica ediyoruz ilgilenin şu konuyla artık.

Edit: 21 Mayıs Pre Pot Darbesi

Abi madem oyunu canlı tutmak amacınız genieyide kaldırın çöp slotlarında çalışmasın adamlar sonuçta oyunu oyun için değil gelir sağlamak kullanıyor pre pot politikanızı genie içinde getirin kaldırın yada belli moblarda çalışmasın
    kardeşim öylesine haklısın ki büyük çelişkiler var bazı moblar belirli levelden sonra drop atmazken Werewolf-keilan gibi ezik yaratıklar atıyor adam 70 level mageyi keilan slotuna koyuyor öbürsü 70 level okçuyu werewolf slotuna koyuyor birde nispet yapar gibi "görevse bırakayım yoksa gidin" diyor madem bazı yaratıklar belirli levelden sonra drop atmıyor bunlarda atmasın abi görev veya değil ben 30 level mageyle belki 35 olana kadar werewolfta farm yapacağım belki görev yapmak değilde 3-5 level farm atıp gitmek amacım adam geliyor bi nova atıyor yaratık yok 81 level okçuyu gavolta koyuyorlar ya "GAVOLT ya GAVOLT"

genie kaldırılsın mı Bu yönetime diyeceğiniz bence en son şeylerden birtanesi.

Senior Member
    Genie kaldırılsin afk şeklinde para kazanmak bu oyunun mantığına aykırı ayrıca benim genie ile adamın genie hızı arasında inanılmaz fark var bence tamamen kullanıma kapatılmalı yada genie sadece exp slotunda dropsuz açılmalı

Quote Originally Posted by festivalbootlegg View Post
    Ben yapanların birisiyle konuştum htc htb çift slot 20 saatte 2 gb bırakıyor genie ucuz olduğu için 130m ceplerine kar kalıyor
    kardeşim mümkün değil. bak saatte 5m diyorum o slotlar için maximum. 24 saat le çarp 120 eder. buradan genie, premium, genie hammer ,vip key ,pet, pot , kullanılan donanımın masrafını, elektrik filan da ekle ne kalır geriye allah aşkı için? bu adamlar ya bu genieleri ücretsiz çekiyor ya da twicth teki bit olayı gibi illegal yollarla bu cashleri satın alıyorlar öyle farm atıyorlar.

git kendin dene. gb nin düşük olduğu bir serverda boş bir çöp slotuna git dene bakayım? imkanı yok kardeşim o rakamların.

Junior Member
    bunca zaman sonra tekrar başladım, param ve zamanım boşa gitmiş gibi hissediyorum. Üzerine bide huzursuz oldum. Yani knight gene aynı, yönetim gene beceriksiz.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    2.5 sene olmuş hani kaldirildimi.?