Page 24 of 27 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 231 to 240 of 269
    Senior Member
    artık dark mare de günlük 800m kazanan kişiler daha mutludur son gelen güncelleme ile genie daha hızlı

Junior Member
    Konuyu açan arkadaşın elinden genie partyler çöp slotlarını almış. Çare drop düşürmek değil, genienin o slotlarda çalışmamasıymış. Çok mantıklı, genieyi kaldırın, gitsin arkadaş rahatça farmını yapsın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by calatas23 View Post
    Konuyu açan arkadaşın elinden genie partyler çöp slotlarını almış. Çare drop düşürmek değil, genienin o slotlarda çalışmamasıymış. Çok mantıklı, genieyi kaldırın, gitsin arkadaş rahatça farmını yapsın.
    bir gün işsiz kalacaksınız o günler çok yakındır

Junior Member
    Yalansa yalan de. Bir insan ister okçu oynuyor olsun, ister BP, eğer ki eliyle çöp slotu dönüyorsa tüm gün, %100 makrocudur, yoksa bir insanın eli dayanamaz o kadara. Ben de görev yapmaya çalışanları kötü etkilediğini düşünüyorum genienin, o yüzden her serverın bi kanalında veya kampında bir yaratığın dropları silinebilir ama diyorsan ki droplar aynı kalsın ama genie çalışmasın, senin derdin makronu açıp oraya geçmektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by calatas23 View Post
    Yalansa yalan de. Bir insan ister okçu oynuyor olsun, ister BP, eğer ki eliyle çöp slotu dönüyorsa tüm gün, %100 makrocudur, yoksa bir insanın eli dayanamaz o kadara. Ben de görev yapmaya çalışanları kötü etkilediğini düşünüyorum genienin, o yüzden her serverın bi kanalında veya kampında bir yaratığın dropları silinebilir ama diyorsan ki droplar aynı kalsın ama genie çalışmasın, senin derdin makronu açıp oraya geçmektir.
    niyetim farm atıp oyun içi masrafımı karışlamak ne yapmamı istiyorsun söyle?
    Last edited by NightOwl; 01-21-2021 at 12:20 PM.

Junior Member
    Bu oyundaki genel sorun bu, herkes kendi düzeni dışındakiler yok olsun istiyor. Elle kasanlar genie kalksın istiyor. Okçular mageler yok olsun istiyor (bu konu başlarında birisi yazmış ft'de ts kalksın mageler elle dalsın diye), mageler bp'nin gücü düşürülsün farm bölmesinler istiyor. Eğer ki herkesin iyiliği için bir şey istediğini iddia ediyorsan bir tek sana yarayacak olmasın, yoksa böyle takmazlar işte.

destekliyorum!

Senior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    Bu oyundan genie ya kaldırılsın yada belli moblarda çalışmasın! oyundan 3-5 kişi para kazanacak diye gelen playerları kaçırıyorsunuz, bugün uzun zaman sonra bir arkadaşım premium indirimi var diye knight a tekrardan başladı altarda karakter açtı eslant görevlerini mage mafyalarından yapamadığı için vegaya geçti 1+1 ler ve jr etkinliği yüzünden yüksek gb fiyatını gören işsiz elinde 5-6 tane pc olan adamlar maalesef vegayıda esir almış burada da eslant görevleri yarım kaldı ve oyuna başlamadan bıraktı bu insanları neden hala barındırıyorsunuz çare drop düşürmek değil çare genie'nin belli moblarda çalışma işlevini kaldırmak htc - htb - htw - aoc - satiros - nightmare bu slotlarda genie çalışmasın GM ler lütfen bu olayı artık yapımcı ve yöneticilere iletin ciddi can sıkmaya başladı insanlar oyunda farm yapamıyor görev yapamıyor adamlar aylardır hatta yıl oldu aynı yerde lütfen rica ediyoruz ilgilenin şu konuyla artık.

Edit: 21 Mayıs Pre Pot Darbesi

Abi madem oyunu canlı tutmak amacınız genieyide kaldırın çöp slotlarında çalışmasın adamlar sonuçta oyunu oyun için değil gelir sağlamak kullanıyor pre pot politikanızı genie içinde getirin kaldırın yada belli moblarda çalışmasın
    Sonuna kadar katılıyorum kardeşim.

Keşke kalksa, keşke...

genie acikken drop atmasin yeterli olacaktir