Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 269
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    asıl mesele genie değil makrocular
    Allah'ım hala macro diyor, ne macroymuş arkadaş macro dediğimiz sistem nedir anlatırmısın sana zahmet benim bildiğim tek işlevi skill rr var bide minor combosu var başka numarası yok diye biliyorum bu mu bütün problem? bilmediğim koşarken 3 lü 5 li ok atıp koşarken seri cs falan atma özelliği mi var?

Asıl sıkıntı bot kullananlarda, ne malum şahısın bot kullanmadığı?

Demek ki 2005 playerlerı oyuna başlasa (bilmem parmakları eskisi gibi hızlı'mı) eğer eskisi gibi hızlı ise onlarada macro diyeceksiniz o zaman?

F9DeviL talosu 2004 yılında macro mouse ile keserdi dimi?

Şimdilerde 20 ampul birleşip anca talos kesiyorsunuz hell blade ile adam howling swordla talos kesiyordu.

Bırakın arkadaş salın şu macrocuları.

Sizlere önerim bence +7 li adamlara daha fazla macro kullandırın çünkü zaten hazır char alıp +9 +3 takılıyorsunuz, exp kasarken playerlığı öğrenemediniz bari +7 macrocu keserek veya slotu elinden alarak el becerisi geliştirin

Ne zaman +9 itemlerinizle +7 macrocu kesersiniz slotu elinden alırsınız o vakit player olursunuz

Ben bir tek macrocuyu 3 lü 5 li ok atanda anlayabiliyorum, kaç kere half troll slotunu elinden aldım adam ben kasıyorum izin verir misin diye efendice söyledi bende slotu ona bıraktım

Bot ile macro ap ayrı şeyler

Senior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    koreko da sanırım genie yasakmış keşke burada da yasak olsa emek verilip oynansa oyunun zorluğu olsa herkes bedavacı herkes paracı olmuş oyunda
    Genie yerine bot kullanacaklar?

Tamam genie kalksın herkes elle kassın ama botu anında sınırsız+ip ban atsınlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    Genie yerine bot kullanacaklar?

Tamam genie kalksın herkes elle kassın ama botu anında sınırsız+ip ban atsınlar.
    genie kalktı diye kimse charını riske atıp kxp kullanmaz kardeşim kxp kullanıcıları belli kesim ve artık eskisi gibi barınamıyorlar report sistemi var discorddan yazıyoruz 1-2 saat içinde banlanıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by am2pm View Post
    genie kalktı diye kimse charını riske atıp kxp kullanmaz kardeşim kxp kullanıcıları belli kesim ve artık eskisi gibi barınamıyorlar report sistemi var discorddan yazıyoruz 1-2 saat içinde banlanıyor
    Genie bence kaldırılmadan ziyade farm slotlarında çalışmasa yeter, exp kasarken çok işe yarıyor herkes günde 10 saat aktif olamıyor milletin işi gücü var bırakıyor genie ile slota kasıyor, ama farm yapmak el ile olursa çok iyi olur ama buda istenmez önemli kesimce.

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    emekle diyen arkadaşlar level jump dönemini bilmiyor sanırım. biz leveli 3 ayda kasarken adamlar 1 günde 80 olmuştu.

Junior Member
    Katılıyorum slotları rehin alanlardan arınır.

Yabancı oyuncuların bir çoğu genie yüzünden oyunu bırakmıştı. Genie geldiği zaman bizim clan yabancı doluydu hepsi forumda tepki gösterdi genie ye. Baktılar olmuyor çoğu oyunu bıraktı. Sordum bu kadar neden tepki verdiniz diye clandaki arkadaşlara. Legalde olsa kosp, boot istemiyoruz dediler.

Bu mantık anlaşılmamış ki, steamko yabancılar için açıldı ama yine genie var. Yabancılar genie görünce oynarmı yine bu oyunu?

genie olmak zorunda yoksa kimse level kasamaz cok cabuk sıkılır oyundan sogurlar büyük bi user kaybi olur level kasmak kolaymi sanki genie kaldirilsin diorsunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Radeon1995 View Post
    genie olmak zorunda yoksa kimse level kasamaz cok cabuk sıkılır oyundan sogurlar büyük bi user kaybi olur level kasmak kolaymi sanki genie kaldirilsin diorsunuz
    kardeşim yatarak oyun mu oynamak istiyorsunuz anlamıyorum ki sizi yataktan doğru kasılsın char derdinde herkes bak bir önerim var orada exp için farklı bi slot olabilir orada genie çalışabilir yada exp genie diye yeni bir genie çıkartılabilir bir sürü seçenek var artık çok sıkıldık herkes sesini çıkartsa tepkisini gösterse illa birşey yaparlar gmler formu takip ediyordur illa yöneticilere konuyu açarlar yapımcı ile konuyu görüşürler yeterki şu oyundan şu olayı kaldırsınlar yada sınırlama getirsinler koça eslant 3-4 kişinin elinde adama tek server da yetmiyor bütün kanallara açmış c1 c2 a1 a2 a3 hep aynı adamların charları var gb nin de değeri olur adamlar bunu iş edinmiş

Senior Member EraJacque16's Avatar
    çare genie'yi iyileştirmek olabilir ki insanlar genie altı makro açmasın. genie aşırı hantal ve birçok özelliği yok, neden yapılmıyor anlamış da değilim. yapılabilir olduğunu çıkan illegal programlardan görüyoruz.